Poviedky na počkanie - 84 - vyhodnotenie

Hodina za nami, tak sa poďme pozrieť, ako sa vám darilo.
Filmová história scifi
Do 84. kola PNP prišlo týchto 16 poviedok


Hodnotenie, ako zvyčajne, zostane prvých 24 hodín skryté.
Ďalšie kolo, už 85. kolo Poviedok na počkanie očakávajte 25. novembra, keby sa niečo zmenilo, dáme vedieť na našom Facebooku.

Ak vám PnPčky nestačia, vždy je tu pre vás Fantastická poviedka. Zviditeľniť svoj príbeh a poprípade za to dostať zaujímavú finančnú odmenu? To sa vyplatí! Prijímanie poviedok na najbližšieho kola uzatvárame v utorok.
Máte dopísanú aj inú, nesúťažnú poviedku? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Nepohrdnite touto skvelou možnosťou podeliť sa o svoje texty s neustále rastúcou komunitou fanúšikov fantastiky.
Členovia našej redakcie sa pravidelne objavujú na rôznych conoch, takže ak na nejakom budete a uvidíte nás, nebojte sa pristaviť. Môžeme spolu pokecať nielen o písaní, ale o všetko, čo vás v rámci fantastiky zaujíma.

Marek Páperíčko Brenišin

Marek Páperíčko Brenišin
Recenzent filmov a hier, nadšenec do scifi, fantasy, cudzie mu ale nie je ani anime. Ak nepíše recenzie, zastihnete ho pri písaní poviedok, či už pre seba, alebo v rámci súťaží. Pravidelný účastník Poviedok na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB