Poviedky na počkanie 65 - Vyhodnotenie

Ako si dnes naši autori počínali? Zistíte tu!
YaYa
Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023
V najkratší víkend v roku si na PNP našlo čas 10 autorov. Ich poviedky nájdete tu:


Budeme radi, keď nám v komentároch napíšete, ako sa vám tieto minipríbehy páčia. Aby to bolo ešte chvíľku napínavé, priemerné bodové hodnotenia poviedok sa dozviete až zajtra večer.
Nasledujúce kolo PNP je predbežne neplánované na posledný aprílový deň 30.4.2022. Pre istotu však sledujte náš Facebook, keby sa niečo medzičasom zmenilo.
Ako dobre viete, okrem PNP ponúkame našim autorom aj ďalšie aktivity. Vo Fantastickej poviedke stále prebieha fáza čitateľského hodnotenia. Poviedky si môžete prečítať a obodovať do 15. apríla. Ak sa chcete zapojiť do nasledujúceho kola, súťažné poviedky spĺňajúce podmienky môžete posielať do konca apríla.
Máte hotovú aj inú, nesúťažnú poviedku? Chcete sa s ňou podeliť s ostatnými fanúšikmi scifi, fantasy a hororu? Na scifi.sk vždy radi prijmeme a uverejníme každú žánrovú poviedku, ktorú nám pošlete. Neváhajte a posielajte!

YaYa

YaYa
Má rovnako rada bosorky na metlách aj vesmírne lode. Pre scifi.sk najmä recenzuje knižky, na streamoch filozofuje o Fantastickej poviedke a organizuje Poviedky na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

WriterInTheDark
V tomto kole ani jeden komentujúci? Kde ste sa všetci podeli? Žaidna spätná väzba.
27.03.2022
Veles
Tiež som sa čudoval, že kde sú všetci, ale viacej sa čudujem tomu koľko bodov som dostal :D
27.03.2022
ama_rilla
Tak to aj ja, napísala som to asi za 20 minút :D Asi už je príliš pekne vonku, tak sa nechce nikomu čítať, alebo nás poviedky FP tak zmohli :D
27.03.2022
YaYa
Ahoj! Zvyčajných komentujúcich asi zlákalo jarné slniečko. V každom prípade si väčšinou komentáre píšu autori navzájom, takže je to otázka aj na nich 😉
27.03.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB