Star Wars: Rebels

Čo by ste povedali na nový animovaný seriál z prostredia Star Wars?
cyberstorm
Filmová história scifi
Star Wars: Rebels - 1
Star Wars: Rebels - 1 / Zdroj Disclaimer
Už nejakú dobu sa vie, že Disney, ex-Lucas Film, plánujú expandovať Star Wars univerzum nielen na filmovom plátne, ale aj v TV obrazovkách. K animovaným Clone Wars, ktoré bežali 5 sezón na kanáli Cartoon Network, a k plánovanému nemenovanému hranému seriáli, najnovšie pribudne ďalší animák s názvom Star Wars: Rebels.
Seriál majú pod palcom páni Simon Kinberg (X-Men: First Class, Elysium), ktorý zároveň píše scenár prvej episode, Dave Filoni (Clone Wars) a Greg Weisman (kreslené seriály The Spectacular Spider-Man a Young Justice). Prvý diel v podobe 1-hodinového špeciálu bude odvysielaný už začiatkom roku 2014 na kanále Disney Chanel a následne sa Rebels presune na Disney XD, kde by mal už pokračovať v podobe regulérnych epizód.
Star Wars: Rebels - 2
Star Wars: Rebels - 2 / Zdroj Disclaimer
Príbeh sa bude odohrávať v temných rokoch medzi Ep. III a Ep. IV a okrem iného by mal popisovať hon na posledných z Jedi a na okolnosti vzniku Rebélie. Navyše by si na svoje mali podľa Davida Filoniho prísť aj fanúšikovia predchádzajúceho seriálu, nakoľko by sa v Rebels mala objaviť aj Ahsoka Tanno, jedna z hlavných postáv Star Wars Clone Wars.
A hoci len dva dni dozadu bolo počas Star Wars Celebration Europe verejnosti odhalené oficiálne logo seriálu spolu s prvým záberom (vyššie), na internete už kolujú prvé fan arts, ako je napríklad nižšie uvedený obrázok Palpatina s Marou Jade.
Star Wars: Rebels - 4
Star Wars: Rebels - 4 / Zdroj Disclaimer

cyberstorm

cyberstorm
Fanúšik scifi, knižný recenzent. Poviedkový beta-reader a porotca poviedkových súťaží scifi.sk, koordinátor Poviedok na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB