Terminator 3: Rise of the machines - trailer

Prvé dojmy z nového trailera.
Panteón majstrov hrôzy
T3
Dnešná noc bola okrem premiéry nového Pána Prsteňov významná ešte tým, že sme mali možnosť zhliadnuť nový trailer na najnovšie pokračovanie Terminátora. Aj keď prvý teaser-trailer s morfovaným logom a lá T1000 bol urobený vskutku geniálne a spolu s hudbou vytvoril podľa môjho názoru najatmosférickejší teaser tohoto roku predsalen sme chceli vidieť aj niečo zo samotného filmu a práve túto možnosť máte ak navštívite oficiálnu stránku filmu Terminator3.com.
V trailery uvidíme starého známeho Arnolda teda Terminátora zachraňujúceho Johna Conora, ale tentokrát má opäť nového protivníka. Vyzerá to tak, že Skinet sa pôučil z predchádzajúcich nezdarov a tak vysiela do minulosti ženu-terminátorku Terminatrix (TX) aby konečne Johna zabila a vrátila tak budúcnosť strojom. No každopádne uvidíme kopec akcie a nakoľko má TX zopár nových features budeme sa môcť pokochať matrixovskými lietačkami, Arnoldovým novým rotačákom alebo armádou robotou budúcnosti.
T3b Terminatrix (TX)
Nemôžem sa však zbaviť trochu béčkového dojmu s celého traileru akoby sa vytratila tá pravá termninátorovská atmosféra. Podľa mňa môže T3 zabodovať hlavne v akčných scénach, ktorých štýl sa za tých vyše 10 rokov od uvedania T2 predsalen zmenil a tajne dúfam, že uvidíme aj nejakú veľkolepú bitku stroje vs. ľudia v budúcnosti ako je v trailery naznačené.
To či nás T3 nesklame uvidíme u nás pravdepodobne niekedy koncom leta - začiatkom jesene pretože americká premiéra je naplánovaná na 2.7.2003.

Roland Axenberg

Roland Axenberg
"Sci-fi je existenčná metafora, ktorá nám dovoľuje rozprávať príbehy o stave ľudí. Isaac Asimov raz povedal: Jednotlivé sci-fi príbehy môžu vyzerať neustále triviálne zaslepeným kritikom a filozofom dneška, ale jadro sci-fi, jeho podstata, sa stalo veľmi dôležitým pre našu spásu, ak máme byť vôbec spasení." — SG-1 (200)

Diskusia

Adrian (Anonym)
Co sa tyka slovenskej premiery, tak tu ma na starosti distribucna spolocnost ITAFILM..a v jej plane premier na rok 2003 je uvedene ze T3 bude mat slovensku premieru 7.8.2003 teda mesiac a jeden tyzden po svetovej premierev USA..to je celkom znesitelne.
Inac co sa tyka toho dojmu z traileru,tak ma teiz presne ten isty pocit, resp. ze z celeho traileru zavana smrad B-ckovosti (pevne som dufal,ze aspon v T3 nebudu pouzite opbrazove sekvencie a-lá matrix..predsa len, Terminator 1,2 mal svoju perfektnu atmosku vystavanu na uplne inych akcnych ingredienciach, ale ved uvidime v auguste :-)
27.12.2002

BRANO (Anonym)
JA DÚFAM ZE SA NEZMENILA HUDBA.TÁ
DOTVÁRALA TÚ PRAVÚ TERMINÁTOROVSKÚ ATMOSKU!!!!
02.08.2003

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB