Píseň severu (2021)

V Dussu prituhuje a nielen kvôli prívalom snehu a mrazu. Vo fujavici sa skrýva smrť a zrejme aj niečo oveľa horšie. V zasnežených horách sa strácajú bojovníci a niečo temného vraždí v uliciach. Ostrieľaný bojovník Cuchenan a jeho spoločník bard Minangar musí znovu spojiť svoje sily a vysporiadať sa ...

Info

Slov. názov Píseň severu
Orig. názov Píseň severu
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia V Dussu prituhuje a nielen kvôli prívalom snehu a mrazu. Vo fujavici sa skrýva smrť a zrejme aj niečo oveľa horšie. V zasnežených horách sa strácajú bojovníci a niečo temného vraždí v uliciach. Ostrieľaný bojovník Cuchenan a jeho spoločník bard Minangar musí znovu spojiť svoje sily a vysporiadať sa s temnotou, ktoré doteraz nemuseli čeliť. Nový príbeh zo sveta Piesne ocele ponúka dobrodružstvo, akciu, humor i vášeň v duchu najlepších príbehov meča a mágie.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Píseň severu v letnej horúčave príjemne osvieži

Máte dosť apokalyptických vízií okolo seba i v literatúre a radi by ste si prečítali niečo ľahšie? Čo tak skúsiť klasickú hrdinskú fantasy Píseň severu z pera mladej českej autorky Michaely Merglovej?

0 komentárov

Knihy mesiaca: apríl 2021

Troška sme sa síce zdržali, to ale nič neznamená. Prinášame vám pár tipov na čítanie a podľa nás tie najlepšie knihy za mesiac apríl ;)

0 komentárov

Ukážka: Michaela Merglová - Píseň severu (Delavský cyklus #2)

Ukážka z Písně severu, novej knihy od Michaeli Merglovej

0 komentárov