Prekliaty (2012)

Nebezpečenstvo môže mať mnoho podôb ... ale častokrát možno za ním hľadať ženu. Alex Verus prežil nedávne dobrodružstvo s mocnou relikvií a teraz sa snaží sústrediť na výcvik svojej kamarátky a učeníčky Luny, ktorý nejde tak, ako by si predstavoval. Situácia sa ešte skomplikuje, keď mu do cesty v...

Info

Slov. názov Prekliaty
Orig. názov Cursed
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Nebezpečenstvo môže mať mnoho podôb ... ale častokrát možno za ním hľadať ženu. Alex Verus prežil nedávne dobrodružstvo s mocnou relikvií a teraz sa snaží sústrediť na výcvik svojej kamarátky a učeníčky Luny, ktorý nejde tak, ako by si predstavoval. Situácia sa ešte skomplikuje, keď mu do cesty vstúpi zlovoľná opičia packa a na prahu sa Alexovi objaví krásna žena, ktorá potrebuje jeho pomoc. Po krátkodobom oddychu sa tak Alex zase raz ocitá v nebezpečenstve. Niekto sa ho počas dvoch dní pokúsi niekoľkokrát zabiť a Alex netuší, kto za tým stojí. Počas svojho života totiž naštval viac mágov, na strane Temných i Bielych, ktorí majú dôvod mu ísť po krku. Pridajte k tomu fakt, že niekto podľa všetkého vysáva mágiu z čarovných stvorení, a Alex sa rozhodne nudiť nebude. Ani jeho veštecká mágia totiž nedokáže zachrániť všetkých, aspoň nie bez toho aby sa Alex sám vydal priamo do prvej línie boja. Benedict Jacka nadväzuje na prvý diel svojej série Alex Verus a prináša ďalšie napínavé dobrodružstvo z Londýna predchnutého mágiou aj stvoreniami, ktorá vám môžu rovnako tak ľahko pomôcť, ako vás zabiť.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podpor scifi.sk 2% dane

Minirecenzie

Videá

Články

Prekliaty mág (recenzia Benedict Jacka - Prokletý)

Vydavateľstvo Fantom Print pred nejakým časom prinieslo druhý diel fantasy série Alex Verus od Benedicta Jacka.

0 komentárov

Benedict Jacka - Prokletý (ukážka)

Vydavateľstvo Fantom Print nám v rýchlom slede ponúka už druhú časť dobrodružstva mladého mága a veštca Alexa Verusa. Nech sa páči, malá ochutnávka!

0 komentárov

Ďalšie objekty v ságe