Diskusia 1/1: Gluovia

Podporte scifi.sk

Diskusia

Hieronymus
Nuž, na túto poviedku som buď málo inteligentný, alebo ma téma málo zaujíma. Pre mňa je to dejovo neuchopiteľné, plné slov, ktoré by som musel googliť a myšlienok, ktoré mi nič nehovoria.
Čiže neviem, či je poviedka dobrá, alebo zlá, nie som cieľovka, ale verím, že sa niekomu bude páčiť, lebo je vidno, že si na nej dal autor záležať.
07.05.2024
MartinB
Tu musim suhlasit s Hieronymusom. Tiez sa mi do toho tazsie dostavalo a ked som sa zacitaval, vzdy ma zabrzdil nejaky odsek plny vyrazov, ktore som si musel rozobrat, prelozit atd. Viem si to predstavit niekde vo vedeckom casopise, kde citatelia plynulo prejdu cely pribeh s tym, ze sa im staci sustredit len na ten cisty pribeh. Tam by to mohlo byt fajn, pretoze autor je uz ocividne vypisany, iba ta forma bola komplikovana. Pri takychto prirovnaniach som sa ozaj nechytal: Mala príliš málo očí, rúk a ešte menej prstov. Vyzerala plocho, ako projekcia do podpriestoru nižšej dimenzie.
11.05.2024
ama_rilla
Tak sa mi asi po týždni podarilo túto poviedku dočítať. Každopádne mi nie je veľmi jasne čo sa stalo. Mala som z nej dojem, že v autorovej predstave to pekne všetko zaklaplo, ale pre mňa ako čitateľa to bolo náročné čítanie. Bol to pre mňa taky filozofický zážitok, v niečom, čo mi nie je úplne jasné, sa mi to aj páčilo. Premýšľam nad tým, ze co sa vlastne na záver stalo. Vrátili sa teda do jedného zo svojich životov, kde boli spolu a potom nastalo nejaké zničenie sveta ,ktoré ich uvrhlo do formy, v ktorej boli v úvode príbehu?
13.05.2024
Martin Chabada
Super. Takéto veci milujem. A hoci som momentálne iba bytosť nachádzajúca sa v štvorozmernom časopriestore, kde je len jedna časová súradnica (také primitívne) a chiralita mi komplikuje priestorové transformácie, dostal som fyzikálny orgazmus.
17.05.2024
Veles
Čo sa stalo?
Netuším.
Kto je hlavná postava?
Nemám páru.
Znelo to až príliš múdro a zbytočne zložito?
Áno.
Suma sumárum: Nemám potuchy čo sa udialo, alebo vlastne o čom je poviedka.
18.05.2024

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.