Diskusia 2/2: Na hlavu

Filmová história scifi

Diskusia

Olex
Ahoj,
ja by som vytkla jedine reakciu policajtov, ktorí si robili z Jerryho posmešky, lebo podľa fungovania čiapky sa skôr od nich dala očakávať apatia a uzavretie sa do vnútorného sveta. Názov Clementine je taký krásne krehký pre niečo tak brutálneho, čo vezme ľuďom skutočné životy, pekne vymyslené. Najskôr som si hovorila, toľko alkoholu pri plodení potomka, ale neskôr som pochopila. Pekne si na pozadí uveriteľného vzťahu dvoch ľudí rozohral mimozemskú inváziu. Celú dobu som si myslela, že ako má každá rodina čiernu ovcu, každá rodina má aj svojho Jerryho. Všetci okolo už majú na hlavách čiapky a on ešte stále netuší, čo sa to vlastne deje a samozrejme si tú novotu odmieta zaopatriť :D Ja hodnotím poviedku veľmi vysoko. Spokojnosť.
14.07.2023
MartinB
Dakujem pekne za komentare vsetkym. ta ciapka je nieco ako droga, na kazdeho moze ucinkovat trochu inak, resp. kazdy ju inak zvlada. ak ma niekto veci, ktore ho tahaju sa riadne uzavriet do seba, tak sa riadne uzavrie. ak to ma niekto len ako poharik alkoholu na zlepsenie nalady, zvlada ciapku lepsie. ale tiez ucinky, resp.
zavislost sa casom zhorsuju. taky jednoduchy koncept, len som ho vlozil do mimozemskej ciapky.
14.07.2023
Arcey
Musím sa pripojiť k tým, ktorý považujú tento text ako jeden z najlepších, aké si kedy vytvoril. Je pekné vidieť, ako sa neustále zlepšuješ a pracuješ na sebe. Len tak ďalej. Poviedka sa mi páčila ale mám dve veci, pre ktoré nedostala vyššie hodnotenie. Prvé je ten úvod, bez ktorého by sa to úplne obišlo a mohlo by sa viac budovať s napätím, že čo sa stane, keď sa niekto pokúsi tú čiapku zobrať a druhá vec je ten prerod Jerryho. Čakal som od neho, že bude mať väčšie sebazaprenie a že bude bojovať proti tomu a možno ostane ako jeden z posledných na zemi, ktorý sa pustí do boja s touto inváziou. Mohlo to skončiť niečo na ten štýl, a teraz sa s vami porátam, vy bastardi - ale to je iba nápad na pokračovanie. Moje hodnotenie: 7
31.07.2023
MartinB
Vdaka za hodnotenie. prave preto som tam ten uvod vlozil, aby bolo napätie z toho, čo ta čiapka dokaze a aby citatel cakal co viac sa ešte moze stat (a nestane sa už nic podobne). bez neho by na mna poviedka posobila chudobne, bez stipky akcie.
01.08.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.