Diskusia 1/1: Mandolína

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Ten koniec trochu upraviť, inak to bolo super, pobavil som sa :)
27.05.2023
8HitBoy
Zaujímavé, atmosférické, páčilo sa mi to. Pripomínalo mi to niektoré diely podcastu Nezhasínaj.
27.05.2023
Lucika
Tiež mi ten koniec tak trochu nesadol, ale asi to bolo aj kvôli času. Nápad bol super, ešte by som si to vedela predstaviť napísať viac strašidelne :)
27.05.2023
Hieronymus
Je to dobre napísané, ale taká klasika, ktorá ničím neprekvapila. Skôr mi to príde ako začiatok niečoho väčšieho, čo by som si rád prečítal.
28.05.2023
Olex
Ahoj,
Veles, Lucika – správne šípite, že som záver nestihla dopísať, ako som chcela. Niežeby som ho menila, ale určite by som ho chcela podať obšírnejšie.
Lucika – keby som poviedku nepísala ako PNPčku pritlačila by som na pílu, čo sa strašidelnosti týka. Aj by som obete nechala, aby pred tým, než ich Mandolína zabije, počuli zvuky, akoby niekto ladil strunový nástroj.
Hieronymus – nie je to nič originálne, mala som chuť na takú hororovinu, snažila som sa aspoň postavu Mandolíny podať zaujímavo – prekliata žena z hereckej spoločnosti, ktorá sa s prekliatym milým, vlkom, môže stretnúť len keď sa kŕmia. Aj ja by som si to vedela predstaviť ako krátky román, aj mám o ňom ucelenú predstavu. Škoda, že sa nedá všetkým námetom venovať:)
28.05.2023
Tom Hotep
Z príbehové hľadiska ide o zaujímavé dielo, ale vidím tam veľa nedostatkov, čo sa týkajú skladby textu. Veľa viet by sa dalo napísať inak, iné by sa dali zrušiť úplne (napríklad veta: Drevené nohy sú nepoužiteľné. Chápem, čo tým chcel autor/autorka povedať, ale je to tam zbytočné). Chce to len viac praxe.
15.06.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.