Diskusia 1/1: Nový domov

Podporte scifi.sk

Diskusia

Lucika
Paradna poviedka, pacil sa mi napad aj spracovanie :)
25.11.2022
Arcey
Skvelá pointa, poviedka pekne umne budovaná od začiatku až po koniec. Podobný nápad som ale už niekde videl či čítal, a preto mi to mierne skazilo zážitok. Ten nápad s tým tvorom s parohmi chválim.
25.11.2022
MartinB
Za mňa najlepšia poviedka v tomto kole, dobrá atmosféra a skvelý koniec.
25.11.2022
Monika Kandriková
Smolíček Pacholíček do lesíka odnesený. :D :D Dobrá vecička.
25.11.2022
Alexander Schneider
Nemal som to možno čítať pred spaním, keď som doma sám, ale už sa stalo... :P Veľmi pekné, atmosferické. V prvej scéne mi trochu vadil osekaný štýl, ale potom sa to rozbehlo / ja som si zvykol. Skoro nechápem, ako niekto za tú hodinu stihne toľko toho napísať, keď ja ledva zo seba niečo vysúkam... :D Predpokladám, že je to o praxi. ;)
26.11.2022
Olex
Ahoj,
ja som žila v takom starom dome, takže viem, že je to veľmi autentické, úplne sa mi na konkrétne peripetie vybavili spomienky. Som prekvapená ako autorka dokáže kvetnato a košato napísať príbeh za takú krátku dobu. Teda klobúk dole. Výborne
26.11.2022
Veles
Dobrá práca, aj keď rád by som sa dozvedel niečo viac o tom "netvorovi". Napísané je to veľmi pekne, nemám ani čo vytknúť, až na to, že elektroniku asi skôr zadupe do koberca :)
26.11.2022
Magda Medvecká
Ďakujem za komentáre :) Ano, myslím, že je to o praxi, uvedomila som si, že sa pnpčiek (ne)pravidelne zúčastňujem už pár rokov. A zároveň mi istým spôsobom vyhovuje aj to časové ohraničenie, lebo musím hodinu sedieť na zadku, sústrediť sa na jednu vec a nerozptyľovať sa blbosťami, ak chcem napísať niečo, čo má hlavu a pätu :D
Neviem v takej rýchlosti vymýšľať nejaké veľmi invenčné zápletky, takže sa nečudujem, že sa to na niečo podobá. Už mi to bolo viackrát povedané :D Netvor je priamo inšpirovaný Over the garden wall a vlastne možno trochu aj príbeh. Príde mi to ako taký bežný motív, že máš nejaké zlé bytosti/bohov, ktorým musíš raz za čas prinášať obete, aby zvyšok spoločenstva mohol žiť v pokoji. Ale neviem, čo je zač, už som nerozmýšľala za hranice napísaného, aj keď občas ešte domýšľam veci. Poviedka nešla smerom, ktorým by som chcela, tak sa mi to už nechcelo riešiť.
Veles, áno, to "zadupe" som si všimla v momente, keď som stlačila "uverejniť" :´)
26.11.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.