Diskusia 1/1: Dedičstvo

Filmová história scifi

Diskusia

Arcey
Chudák ježko. :) Krátke, úderné, ale trochu som nepochopil, prečo je vnučka taká istá ako babička a prečo babička, keď to bola mocná striga nezabránila tomu, aby sa z nej stal mohutný strom. Inak, fajn.
24.09.2022

Olex
Ahoj,
pochopila som to tak, že sa čarodejnice menia v mohutné stromy a ich milí, i keď nedobrovoľne nasledujú ich osud. Práve preto sa snaží dedko vydržať medzi smrteľníkmi čo najdlhšie, lebo sa mu nechce v podobe stromu stráviť celú večnosť – čo je i témou PNP. Príbeh sa mi páčil, zaujímavý a originálny.
24.09.2022

Marek Páperíčko Brenišin
Chudák ježko, presne :-D Ale hej, text dobrý, postava napísaná skvelo, len by to chcelo opäť trošku viac sa s tým pohrať, čo by zrejme vyžadovalo viac času. Za mňa spokojnosť. :-)
25.09.2022

Martin Hlavňa
Možno som sadista ale ježko sa mi páčil :D nieže by som mal radosť z mŕtveho zvieratka, ale bolo to úderné a šokujúce. Nie som si ale istý, či by malé dievča s úsmevom na tvári čakalo, kým na ňu zaprší ježko a vyšlo z toho pokojne :D
25.09.2022

YaYa
Dobrá práca. Nejaké detaily na vylepšenie sa nájdu vždy, tu by napríklad neuškodilo preškrtať privlastňovacie zámená. Ale páči sa mi, ako je svojím spôsobom príbeh ucelený. Napriek tomu, že je to skutočné mikro, tak som si vedela biele miesta domyslieť, aj bez zbytočných vysvetľovačiek.
25.09.2022

Martin Chabada
Krátke a pekné. Takto má vyzerať PnP. Jednoduchá, ale napriek tomu zaujímavá, myšlienka napísaná v pár odstavcoch.
P.S.: Poviedku s rovnakým názvom som pred časom napísal aj ja. :-)
26.09.2022

Monika Kandriková
Premyslené a vypovedané. Dodržané všetko, čo sa dodržať malo. Dobrá poviedka.
28.09.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.