Diskusia 1/1: Sedem životov

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Zaujímavý príbeh, jednak tých sedem spôsobov, aj vyvrcholenie. Ale zaujímalo by ma, kto je ten Čierny?
20.08.2022
ama_rilla
Bolo to napínavé, ja som tomu porozumela tak, že dieťa dostalo sľúbený život a Moira oň prišla... Ale v tom prípade mi chýbalo na začiatku ohrozenie - prečo potrebovali pre dieťa ďalší život? Alebo som to pochopila zle?
20.08.2022
Monika Kandriková
Veštica vyveštila rodičom: Vaše dieťa vidí Smrť. A keď ho má v merku, môže si ho vziať. Zaklínajte. A potom urobte, čo je treba, aby maličkého nechal na pokoji. Rodičia pozaklínali, hoci veľmi neverili. Ale smrťák zareagoval a na priedomie havranko zosadol so sľúbenou odmenou. A tak aj rodičia zareagovali a sedmoro smrtí dodali. :D :D A bol Happyend, Moira je save, aj malinký je save. Aj odvážny tato.:D :D Lebo smrťáka dobre zabavili. :D :D Lenže pár informácii z tohto príbehu v poviedke chýba, a tak zostal iba fragment bez nejakej jasnej nálady. Ale už som veľmi chcela niečím prispieť a tak som poslala i ten fragment. Nabudúce sa mi hádam lepšie zadarí. :D :D Ďakujem za komenty :D :D
21.08.2022
YaYa
Takto má vyzerať prvá veta príbehu. Bolo to veľmi originálne, škoda, že sa tam nepodarilo napchať tie veci, čo si nám dovysvetľovala v komentári, bola by to pecka.
21.08.2022
Milan "Miňo" Tichý
Z toho mohlo čosi dobré byť. Škoda. PnP občas kvôli času nedovolia to dotiahnuť, chápem a poznám... ale aj tak to začalo fajne.
21.08.2022
B.T. Niromwell
Prvá veta naozaj ukážková! Aj s tým tajomnom by sa to dalo, ale predsalen ma zaujímalo, prečo museli vykupovať ten život. Vysvetenie by vystačilo na celú poviedku a nevidím dôvod, prečo by to dlhá poviedka nemohla byť! Nápad je dobrou zmesou originality a známeho, to je účinná kombinácia.
22.08.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.