Diskusia 1/1: Sloboda za dverami

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Krátke, jednoduché, ale dobré, páčilo sa mi to. Možno trošku viac vybudovať atmosféru, alebo zopár opisov, aj keď ja osobne by som možno privítal aby ten ich súboj bol dlhší. Ale to je nepodstatné :)
21.08.2022
YaYa
Krátke, jasné, žiadne nejasnosti. Len keď ja o týraných ženách, resp. deťoch čítam čoraz neradšej. A taký detail. Neviem, či to mám zaradené správne, ale miesto toho "zviazaná lanom" by som dala povrazom. Lano mi evokuje skôr niečo, čo drží plachty na lodi/vlečie auto, hrubšie pevnejšie.
21.08.2022
Martin Hlavňa
@YaYa tiež zrovna takú tému nemusím, ale vzhľadom na to, že moje poňatie bolo "sloboda za dverami" mi to na to nejak sedelo. Plus som dúfal, že s tým na krátkom rozsahu vybudujem aspoň nejaké sympatie s hlavou postavou a antipatie voči násilníkovi.
Lano/Povraz - asi máš pravdu.
@Veles Ten súboj na konci som pôvodne chcel tiež len mi nejak neostal čas xD
21.08.2022
Milan "Miňo" Tichý
Bolo to jasné a zrozumiteľné. Na mňa
trochu strohé. Chcelo by to viac sa pohrať s atmosférou a budovať napätie aby to celé nevyznelo príliš plocho.
21.08.2022
Olex
Ahoj,
priala by som si, aby všetky obete násilia našli v sebe magické schopnosti a dokázali svojich násilníkov premôcť. Pozadie príbehu a postavy sú málo dokreslené. A na začiatku máš napísané - Ani sama nevedela, či včera večer zaspala, alebo ju Tomáš zbil do bezvedomia. Myslím, že na také veci obeť nezabudne, ani keď sa dejú opakovane.
22.08.2022
B.T. Niromwell
Prišlo mi to trošku možno až príliš jednoduché, ale skôr na tej úrovni viet ako príbehu. Také trochu polopatistické. Na PNP veľmi vydarené, ale ak by si s tým mal viac plánov, odporúčala by som trochu popracovať na napätí a atmosfére.
22.08.2022
Timotej
Hej ľudia neviu tu niekto ako dlho trvá kým sa vám uploadne normálna poviedka. Lebo som ich publikoval viacero naraz(nepublikovaná tvorba čo poviem) a akosi čakám mesiac noo. Neviem moc sa tu nevyznám takže neviem jak to tu funguje atď.
03.09.2022
B.T. Niromwell
Ahoj Timotej, čakačka na nesúťažné poviedky je niečo vyše mesiaca až dva, ide totižto o to, že ich musíme publikovať okolo súťažných poviedok a až do dealdinu súťaže, ktorý je každé dva mesiace, nevieme, koľko priestou budeme musieť venovať Fantastickej poviedke a koľko môžeme venovať nesúťažným. Tým, že sme práve uzavreli priímanie poviedok do tohto kola, v priebehu najbližších dní už dostaneš dátum s publikovaním svojich nesúťažných poviedok.
04.09.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.