Diskusia 1/1: Prekliaty Princ

Filmová história scifi

Diskusia

Martin Hlavňa
Opäť raz riaden výkon na PNP :) Páčilo sa mi to, akurát mi nedáva trochu zmysel to, že na začiatku vravela o tom ako je Havran "taký ako v rozprávkach" ale v rozprávke sa nikde neobjavil. Nemalo by to dievča už vedieť čo ten havran znamená, keď jej o ňom dedko rozprával?
20.08.2022
Veles
Dobrý postreh, to mi uniklo :) Mohol by som to obkecať, že sa objavoval v iných rozprávkach, ale prosto som na to na konci zabudol, posielal som dosť neskoro :D
20.08.2022
ama_rilla
Mne sa to páčilo. Je tam pár chýb, napríklad na konci je jedna veta: „Dedko, prečo plačeš?“ a o dva riadky nižšie: „Tak prečo sa teda usmievaš?“ čo znie trochu podivne, ale chápem, málo času, človek nevie, čo skôr :D Napriek tomu, ten koniec vyšiel a sadol tam dobre :)
20.08.2022
Veles
No to som myslel že najprv plače nad svojím osudom, a potom sa začne usmievať že smrť si už ide konečne pre neho, ale ponáhľal som sa, tak je to také kostrbaté

21.08.2022
Monika Kandriková
Diabol tkvie v detajloch, ale detaily sa dajú vychytať. Veľmi solídny výkon na PNP. :D :D
21.08.2022
YaYa
Poriadny rozsah teda! :) Podľa mňa dobrý základ príbehu. Keby si to prepisoval, dávaj si v tej archaickej pasáži pozor na opakovanie takých tých zvláštnych slov ako "lež", použité raz je to starodávno pôsobiace korenie, viackrát to už vyrušuje.
21.08.2022
Veles
Aj som rozmýšľal či som tam toho nedal trochu veľa :D Pri tejto poviedke som sa snažil trochu krotiť a viac si to celé premyslieť, tak ten rozsah je oproti minulej PnPčke menší, ale aj tak celkom veľký :D Ak bude niekedy čas, a nebudem mať čo písať, tak to skúsim prerobiť :)
21.08.2022
Milan "Miňo" Tichý
Neskutočný rozsah 😮...trochu na úkor preklepov a chýb ( energetické poskakovanie, havranove vlasy a podobne) ale pri tom množstve znakov asi nebol čas na nejaké finálne úpravy. Ako prvotný nápad, na ktorom sa dá vystavať príbeh je to dobré.
21.08.2022
Olex
Ahoj,
myslím, že toto je zatiaľ najlepší kúsok, ktorý som od teba čítala. Počiatočné zoznámenie čitateľa s príbehom bolo milé. Prostredná časť, v ktorej je opisovaná rozprávka, je napínavá. Napäto som čakala, čo z toho príbehu vykvitne. Záverečná časť mrazivá, ale ukončenie púte na Zemi má pre každého z nás trpkú príchuť.
21.08.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.