Diskusia 1/1: Divný deň

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Mám z toho taký rozpačitý dojem :D Ako nehovorím, tá poviedka je perfektne napísaná, aj témy sú tam... no niečo mi tam asi chýba. Alebo mi len tá poviedka proste nesadla, aj to je jedna z možností :)
23.07.2022
Olex
Ahoj,
aj keď bol príbeh pekne podaný, čo sa týka obsahu, tentokrát autorka varila z vody. Pri čítaní záveru som mala pocit, že autorka baví hlavne seba, a tak čitateľovi nezostáva nič iného, len rozpačito zízať do prázdna.
24.07.2022
8HitBoy
Akože klobúk dole za skombinovanie tak odveci tém do jednéjo textu. Humor fungoval tak ako mal, aspoň v kľúčových momentoch (Marska), ale myslím že by menej rušivo a nasilu pôsobilo, keby trebárs skombinuješ len dve témy a nedávaš do textu ešte aj obrázok.
24.07.2022
Milan "Miňo" Tichý
Heh, mám pocit, že na konci utekal čas trochu rýchlejšie ako mal. Napchať tam všetky témy bolo odvážne, najmä ak medzi nimi bolo len ťažko nájsť nejaký spojovací nosný prvok. Napísané každopádne perfektne, tak ako vždy. Humor fungoval správne, ale nakoniec sa celý príbeh aj zápletka tak trochu rozpadla a vyšumela do prázdna.
24.07.2022
YaYa
Ako môžeš s tvojím profilom napísať do poviedky: "nič moc"? :D
24.07.2022
xius
"Nic moc" mi vyrazilo dych! ...potom mi doslo, ze to hovori rozpravac s charakterom. :P "Šmykňa" je ocarujuce slovo. A zvysok je freefall idei, ktore nam dovoluju hlbsie pochopit autorku a jej vztah k cukru. :)
27.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.