Diskusia 1/1: Trochu dažďa

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Som čakal, že či to bude drak, démon, alebo aj Votrelec :D Celkom dobrý nápad, aj keď ja osobne by som chcel presnejšie vedieť ako vyzeral démon.
26.06.2022
8HitBoy
Bolo to pomerne fajn. Nepáčili sa mi momenty, kedy si nám mohol lepšie opísať, ako niečo vyzerá alebo pôsobí. Démonický je síce pekné prídavné meno... ale čo si pod tým máme predstaviť? Použitie takéhoto slova pôsobí trošku lenivo.
Záver nemusel byť taký akčný a možno by vyznel lepšie. Po formálnej stránke bol text pomerne čistý a dobre čitateľný. Ďakujem za príjemný zážitok.
26.06.2022
Martin Hlavňa
Mne sa práveže trochu toho tajomna okolo démona páčilo, každý si pod tým môže predstaviť niečo iné, niečo čoho sa bojí najviac. Miestami ma vyrušovali reakcie kapitána (prečo ich chcel hodiť cez palubu? ako vedel, že za to čo je na lodi môžu pasažieri?) .
26.06.2022
Olex
Ahoj,
príbehy odohrávajúce sa na rozbúrenom oceáne mám veľmi rada. Páčila sa mi emotívna časť príbehu (matka a dieťa).
27.06.2022
YaYa
Podľa mňa slušný horor. Má dobrú atmosféru i príbeh.
Ten medveď z obrázka tam bol už trochu navyše, aj keď ušitý z vrecoviny, nehodil sa mi k dobe, do ktorej som si poviedku zaradila podľa lode. Keby si chcel poviedke venovať viac času, povenuj sa okrem čiarok a voľby slov aj správaniu postáv, jednak spomínaný kapitán (Prečo ste mi to zatajili?, veď asi vedel, že vezie tehotnú a chlapík ho hneď hľadal, tak mu nechcel zatajiť nič), námorníci (ignorovali by naozaj chlapa z odhryznutým prstom? Ak im aj na ňom nezáleží, možno by aspoň overili, či nehrozí nebezpečenstvo aj im), ale i hlavná postava (priznal by naozaj, že dcéra porodila netvora? To je jasné, že ju budú chcieť zabiť). Chápem, že v PNP si na to nemal čas, sú to len tipy, nad čím sa zamyslieť, keby si chcel príbeh ďalej rozvíjať ;)
29.06.2022
xius
Zamrzelo ma, ze to bolo bez odpovedi. Co bol zac netvor? Kto bol otcom? Preco Michi nehovorila? Potom to citam ako taky freeflow, ktory bude len dalej vymyslat dalsie a dalsie prvky. V pnp na nejake hlboke a zlozite uvahy cas velmi nie, ale na ukor takehoto paradneho rozsahu by to mozno slo? :)
08.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.