Diskusia 1/1: Popol, oriešky a nevyrovnané účty

Filmová história scifi

Diskusia

ama_rilla
Táto poviedka sa mi páčila, aj ma pobavila. Záver ma prekvapil, čakala by som niečo veselšie vzhľadom k žánru. Niektore časti boli veľmi vydarené napr. V hlave sa jej vynoril jeho pripevnený výraz, keď zostrelila šišku z borovice; scéna a Fickom a prstami Dory a pod. :D trochu mi príde ale zvláštne, ako sa odrazu stala taká zmena, prišli to tak trochu z ničoho nič. Ale inak super za mňa :D
04.05.2022
Veles
Táto verzia Popolušky sa mi páči, to by som si hádam aj v televízore pozrel :D So záverom som ja osobne spokojný, happy ending mi sem príliš nepasuje. Nadávky mi tu sedeli viac ako v minulej poviedke, ale dialógy boli na mňa trošku moc moderné. Inak môžem len chváliť.
04.05.2022
Ray Janonoff
Rozhodne to stálo za to.
Nech by tu bol koniec akýkoľvek, myslím, že by pasoval - aj skutočný nádych slobody, aj zajatie v princovom plne vybavenom žalári.
Za mňa výborné.
04.05.2022
Marco Ottra
Tarantino vzal Grimmovcov na pivo a takto to dopadlo. Super zábava, najviac ma bavil súboj v kuchyni. :)
04.05.2022
Smrtislav Pierko
Osobne mi táto vianočná klasika už trocha lezie na nervy(hoc uznávam, že je to veľmi dobrý film). Prečo nemôžu Vianočnú koledu dávať rok čo rok s takým nasadením? A asi aj preto som si túto vtipne napísanú zvrhlosť veľmi užil :D
13.05.2022
Marco Ottra
Ja vám ďakujem za príjemné komentáre, som veľmi rád, že ste sa pri čítaní zabavili. :) Ja som tu tiež prihodil taký kvázi neutrálny komentár, aby som trochu zamiešal tipovaním. :)
18.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.