Marco Ottra

Fanúšik stredovekej fantasy, postáv plných človečiny a futbalu.

Info

Prezývka Gwynbleidd
Web:
Členom scifi.sk: 3 roky
Naposledy online: 13.09.2022
E-mail: vydra.marek@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 50
Články: 0
Poviedky: 4

Zbierka - ponúka

Marco Ottra ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Marco Ottra ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Marco Ottra ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka – tretie (neanonymné) kolo 2022
Sakra, stačilo trochu pokory alebo 0,12 bodu a trafil by som top 3. :D Gratulujem víťazom a taktiež všetkým zúčastneným. A len tak mimochodom, to, že si Yaya pri včerajšom vyhlasovaní nepamätala, kto vyhral minulé kolo, ma trochu zabolelo! :)
19.07.2022 11:43:19

Ohnivá čepeľ
Ďakujem všetkým za podnetné komentáre. Tá časť s Kirkem mala vyznieť tak, že oni netušili, čo sa s ním stalo, Gawyna to aj znervózňovalo, ale túžba po meči bola väčšia. Ja som nad tým premýšľal a potom to dopracuvával, ale čítajúc feedback, asi by to chcelo trošku rozviesť. :) Ďakujem aj za Terryho komentár, toto mi vôbec nenapadlo, pričom si teraz uvedomujem, ako by to gradácii deja pomohlo. Nuže, příště. :)
18.07.2022 15:35:32

Bodujte aj cez víkend! Poviedky prijaté do výzvy Fantastická poviedka - tretie (neanonymné) kolo roku 2022
Ako som odhadoval, bolo to kvalitné kolo. :) Ocenil by som viac komentárov od autorov - Grimbur, Goran? ;) Myslím, že o prvé miesto sa pobijú Drakobijec a Priehrada, ale uprednostnil by som prvú z nich. Takže tipujem: 1. Drakobijec 2. Priehrada 3. Ohnivá čepeľ (neskromne :D, ale nejednoznačne, kľudne to môže byť aj Balvan alebo Ohňovták).
11.07.2022 12:10:59

Priehrada
Najprv som si chvíľu zvykal na tvoj štýl písania, ale následne ma dej pohltil. To, že Baša bude nejaká taká koťuha, to sa dalo čakať, ale vôbec mi to nevadilo. Príbeh mal zaujimavé kulisy, tiež sa mi páčilo zasadenie to súčasnosti, to je vždy náročnejšie. Ale záver no, bol na rýchlo, to áno, s tým by som sa asi vyrovnal, ale mne veľmi vadia neprirodzené dialógy a ten mi teda nesadol. Škoda. Inak super počin. :)
11.07.2022 11:10:27

Vidieť ohňovtáka a zomrieť
Páčila sa mi tá časť v kancelárii, kde sme spoznali jednotlivé postavy. Spracovanie bolo na vysokej úrovni, ale ten príbeh ma príliš neoslovil, záver na mňa pôsobil trochu umelo a narýchlo. Myslím, že keby bolo anonymné kolo, mal by som po prečítaní lepší dojem, ale u Gorana som čo sa týka deja zvyknutý na vyšší štandard. :)
06.07.2022 14:53:14

Minirecenzie

Marco Ottra ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Marco Ottra ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Popol, oriešky a nevyrovnané účty

Na zamrznutej kamennej dlažbe zazvonili podkovy, keď sa na malé nádvorie vrútil ušľachtilý čierny vraník nesúci vysokého jazdca zahaleného v tmavom plášti. Erdžanie vyčerpaného koňa prerušilo volanie ...

6 komentárov

O mágoch a ľuďoch

Prešla doba, keď sa ľudia mágom klaňali, neskôr ich aspoň s úprimnou pokorou obdivovali. No nastali zvláštne časy, keď ich nejeden obyvateľ kráľovstva považoval za sluhov pracovitého ľudu a ich občasn...

8 komentárov