Diskusia 1/1: Empanadas

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Hihi, toto je zase raz niečo, čo by som rada videla rozšírené. V rodine s takou tetkou musí byť rušno. Ten zvrat od temného znamenia k pointe bol taký feel-good. Príjemné.
20.11.2021
8HitBoy
Priznám sa, aj keď rozumiem základnej premise, text na mňa pôsobí trošku chaoticky a nedočesane. Viem si predstaviť, ako skvelo to pôsobilo v tvojej hlave, ale niekedy je ťažké predať tento obraz ďalej slovami. K tomu čitateľ potrebuje porozumieť súvislostiam. Ich vysvetľovaniu pokojne venuj nabudúce väčší priestor.
Z formálnej stránky mi udreli do oka asi len bodka miesto čiarky v druhej priamej reči a niekoľko chýbajúcich čiarok, najmä v časti: "Chvíľu obe sústredene pozorovali plávajúce bylinky v pohároch keď na kraj stola dosadla biela sýkorka. Mama na ňu zdesene pozerala a vyľakane prevrhla stoličku keď sa ozvalo zaklopanie na dvere."
Teším sa na ďalšie texty.
20.11.2021
Magda Medvecká
Mám pocit, že začínaš mať nejaký svoj "štýl", cítila som tam niečo podobné ako v tvojich predchádzajúcich poviedkach a to sa mi dosť páčilo :) ale ako hovorí HB, je to trochu chaotické, viac ako zvyčajne, ale to sa zrejme podpísali nestíhačky. Nápad dobrý, rozhodne by som si to rada prečítala znova, ak by sa ti s tým chcelo ešte pohrať :)
20.11.2021
BocianSara
Ďakujem veľmi pekne :) Určite s vami súhlasím a nie som s týmto textom spokojná. Za pol hodinku som to bohužiaľ lepšie nezvládla :D
20.11.2021
Nebuzardar
Aká milá pointa nakoniec, a na polhodinku skvelá práca, na mňa príliš roztomilé, ale tak to je môj problém
20.11.2021
Aleš Horváth
akosi som neochopil o čo ide. Tie empanadas mali nejaké metaforické prepojenie na človeka, resp. jeho telesnú schránku?
ak som pochopil správne, tak sýkorka sa volala Pinka, či z nepozornosti sa zo sýkorky stala pinka?
21.11.2021
BocianSara
Aleš, empanadas sú len jedlo a Pinka je sýkorkino meno :D
21.11.2021
Aleš Horváth
ok, dík za odpoveď
21.11.2021
B.T. Niromwell
Mne sa veľmi páčila zmena atmosféry z úzkosti na rodinné stretnutie. A mytológiu ja vždy môžem, takže mi to veľmi sadlo. Len by bolo treba učesať štylistiku, ale to by sa pri druhom prečítaní doladilo.
26.11.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.