Diskusia 1/1: Výhodná kúpa

Podporte scifi.sk

Diskusia

Gullath
Aky bol teda ten plamen? Modry alebo oranzovy?
25.09.2021

8HitBoy
Toto bolo mňam. Zábavné, dobre napísané, v kontexte hodinového limitu takmer bez chýb. Tlieskam, smial som sa. Chcem viac, píš viac, posielaj nám to. Budem veľký fanúšik.
25.09.2021

WriterInTheDark
Som zmätená. Najprv čítam modrý plameň, potom orandžový a keď už dychčivo očakávam prekvapivý koniec, je po všetkom. Nejak mi nezafungoval drakobijca s francúzskym autom a vyjadrenie že auto môže byť prekliate je otrepané. Ja by som to vynechala. Inak hlavná postava vykreslená vierohodne, chyby som si nevšimla, a aj keby tam nejaké sú v PNP to neriešim. Štýl písania super, no pre mňa myšlienka nedotiahnutá do konca.
26.09.2021

B.T. Niromwell
Už len prvá veta je dosť dobrý fantastický prvok :D Pre mňa bola posledná veta dobrá bodka, dodala pointe odhalenej vo vysvetľovacom bloku údernosť. Inak ale veľmi hravý, čítavý štýl a hurá, fantastické spracovanie témy.
26.09.2021

Straka
Wow, v prvom rade ďakujem za pestrosť reakcií!!!
Ja som vedela, že mám do komentárov dopísať, že toto s modrým vs oranžovým plameňom je preklep na záver, ktorý som pred publikovaním neopravila :((((
"Dračí oheň spáli aj kožu a rozhodne nie je oranžovej farby."
Malo to byť buď - "Dračí oheň spáli aj kožu a ten plameň, na rozdiel od dračieho ohňa, rozhodne nie je oranžovej farby"
Alebo... "Dračí oheň spáli aj kožu a je oranžovej farby. Plameň, s ktorým mám do činenia, je modrý."
A nakoniec sa moja nerozhodnosť prejavila v tom, že to vyzerá, že si v texte protirečím. Sorry :(( Skazilo to dojem, chápem. Škoda, že sa to po publikovaní nedá editovať ://
Teší ma, že sa čítalo dobre, zámer bol pobaviť :DDD Možno som to francúzske auto mala obhájiť tým, že drakobijecký plat nie je nič moc a toho času si mohol dovoliť auto len v istej cenovej kategórii a vybral si, čo ja viem, malého šikovného Peugeota s nízkou spotrebou :DDDDD
Ešte ma mrzí, že žiarenie nie je to isté ako žiara, to zas zaplakala moja fyzikárka, ale je to PNP :DD Panika, stres, ja som zvyknutá jedno dielo desaťkrát prečítať, tu som ho ani nestihla celé skontrolovať pred publikovaním. Ďakujem za spätnú odozvu!!!! Ste super :)) Bála som sa otvoriť komentáre a som príjemne prekvapená.
26.09.2021

ama_rilla
Mne sa Tvoja poviedka až tak veľmi nepáčila. Časti, ktoré mali byť vtipné, na mňa pôsobili trochu silene. Neviem, nejako mi to nesadlo.
26.09.2021

Magda Medvecká
Oranžový/modrý plameň som pokladala za preklep a rozhodla som sa, že v mojej predstave bude modrý, lebo to sa mi páčilo viac. :D Trochu mi to pripomenulo Good Omens a Crowleyho auto. :) Bolo tam pár miest, kde som sa trochu zasekla, tiež mi chýbalo nejaké prepojenie toho detailu s drakmi, hlavne keď dovtedy to vyzeralo na v podstate reálny svet s len štipkou paranormálnosti. Ale všeobecne sa mi veľmi páči tvoj humor a aj to, ako si niektoré stereotypy trochu pootáčala (napr. väčšinou na sviatočných šoférov nadávame alebo si z nich robíme srandu a tu hlavná hrdina bohorovne prehlásila že ano, je sviatočný šofér a čo akože s tým spravíte? :D ) Môže byť, určite pošli aj niečo ďalšie ;)
27.09.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami