Diskusia 1/1: Len ďalšia stránka príbehu.

Filmová história scifi

Diskusia

8HitBoy
1. Nemá to dej
2. Kopa gramatických chýb
3. Bodka za nadpisom
25.09.2021

B.T. Niromwell
Škoda, že to vyznieva skôr ako náčrt nemá to teda dej. Ale tá idea sa mi páči, obzvlášť vo svete, ktorý je tvorený zo štvorcových blokov :D
25.09.2021

Gullath
Je to strasne abstraktne, fakt to posobi ako hruby nacrt pribehu. Zaroven to je velmi neosobne. Normalne by to mohla byt jedna strana v knizke "ako pisat pribehy".
26.09.2021

ama_rilla
Takisto, ako bolo spomenuté vyššie, chýba tomu dej. Je to len ako začiatok nápadu, ktorý sa nestihol rozviť.
26.09.2021

xius
Ze ty si AI pisuca poviedky? Nie? To by povedala aj AI! :D ...vidim tam tak 3-4 pribehy, nestastne zlepene v nahodnych bodoch. Viacere PNPcky tohto kola dej nemali (velmi ani ta moja), ale to sa v hodinovom termine prepacit da, ak zvysok sedi. U teba je to taky nahodny zhluk viet, idei, polovicatych odkazov a krvavo cervenych chyb. Ak sa raz potvrdi, ze si AI, chcem rozhovor s autorom! Dovtedy to budem veselo predpokladat. (a cakat na patch opravujuci gramatiku)
26.09.2021

jd
Veľa, veľa chýb. Niektoré podstatné (N pl.). Dá sa však opraviť. Chýba však nejaký dej, kostra, nejaká línia, o ktorú sa dá oprieť. I keď sú tam zaujímavé časti, možno by ma inšpirovali skôr na poéziu (Ešte že doména dňa nadránom upálila každého takéhoto tvora...) Páči sa mi rýchly spád vzniku a zániku krajiny - kráľovstva.
27.09.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.