Diskusia 1/1: Planéta zimy

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Smrtislav Pierko
Parádička! Pútavé skĺbenie všetkých tém. Humor, dráma, romantika. Skladám svoj klobúk...
23.05.2021
YaYa
Dobré to bolo. Na PNP celkom bohatý svet a spojenie tém sa vydarilo.
24.05.2021
xius
Velmi profesionalne zvladnute! Vsetky temy a takto pekne spojene sa nedaria kazdy den, mozno si si vycerpal muzu na zvysok roka? :) Malo to ten spravny mix scifi a obycajneho zivota hrdinov. A som rad, ze to neskoncilo tragicky, toto sedi ovela viac.
24.05.2021
Grimbur
Ďakujem za pekné slová. V mojom prípade múza funguje tak, že keď mám publikum, písanie ide samo. Jasné mám stále problémy s formálnou stránkou, no doučujem sa pomaly. PNP ma vie nakopnúť k písaniu viac než čokoľvek iné. Možno je to tým, že nemám čas prokrastinovať a musím proste makať. Vaše milé komentáre sú to, prečo sa mi oplatí písať. Aj keď som sa na to chcel už vybodnúť. Pokiaľ máte aj kritiku, budem len rád. Poprosím však aj o konkretizovanie problémových vecí, nech viem čo mám napraviť.
24.05.2021
8HitBoy
Pekne premyslené, nápad so spojením tém je parádny! :)
27.05.2021
B.T. Niromwell
Veľmi sa mi páči, ak osa na konci stretávajú námety v poslednej vete, krásne domyslené a žiadna umelá dráma, ale ako tu už bolo spomenuté, veľmi ľudská a uveriteľná téme, aj postavy a ich interakcie. Určite jeden z tvojich najsilnejších kúskov. Z formálnej stránky ti občas chýbajú čiarky, ak chceš konkrétne, tak "koľko ešte bude trvať (čiarka) kým dorazíme k nášmu mechabunkru" a Nás nechcú (čiarka) takže pokoj.
13.06.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.