Diskusia 1/1: Dotyk

Filmová história scifi

Diskusia

Aldeberan
Depresívne. Nikdy never mantám!
20.02.2021
YaYa
Tiež pestrý svet, práve na spaceoperoidné veci som sa tešila, keď som zadávala obrázok. Uprednostnila by som možno skôr viac informácií o planéte, proste viac krajiniek ako tráum z minulosti. Ale to môže byť len mojou momentálnou náladou. Páčia sa mi tie vedeckejšie časti, mám čoraz radšej poviedky, kde nie je scifi len kulisa.
Čo mi ale fakt nesadlo, je záver. Príliš veľa rozviazaných nití sa tam pohupuje. Ani nie tak v tom, čo sa stalo, to je celkom jasné. Skôr v tom, čo je za tým, nejako sa k tomu neviem prepracovať. Ale samozrejme, one-hour-job, hodnotenie tam máš aj tak z tých vyšších.
20.02.2021
cyberstorm
Ja ti neviem. Dlho som vahal medzi 7 a 8 a co napisat aby to nevyznelo hlupo.
Ale skusim takto: zaciatok je super! Naozaj, keby bol v tomto tempe a smere cela poviedka, dal by som 11. Potom ma ale zial dost vyrusila restrospektivna medzihra, ktora to cele hodila tak trocha do autu. Ja som nechcel pocut o pozadi, ja som chcel pokracovanie toho, co bolo ncrtnute na zaciatku. Takto to na mna osobne posobilo velmi rusivo. Zaver ma ciastocne dostal na kolaji a tesil som sa na "polovacku". Ale sam neviem preco ale posledna tretina mi velmi prisla off topic. Takze napokon som si nebol isty ci som to vobec pochopil alebo nie :/
20.02.2021
Marek Páperíčko Brenišin
Ďakujem všetkým za feedback. Bol to príjemný návrat do víru PnP.
Fero, ja viem a ďakujem za pochvalu. Ale potom klasika, spanikáril som pri pohľade na hodinky 😁
20.02.2021
8HitBoy
Čo sa týka nejakej technickej stránky, tam sa fakt nemusíme baviť o ničom. Tá stavba viet a opisy sú ako od vyzretého kvalitného autora.
Aj zvyšok poviedky je silný, veľmi silný nadpriemer. Hodnotenie trošku zrážam len za záver, ktorý mne osobne nesadol. Hej, nemám príliš rád používanie vulgarizmov v texte (a hej, viem o tom jednom v mojej najnovšej PnP), ale tu mi fakt nesadli. Najmä preto, lebo začiatok poviedky je nádherné nadpozemský a éterický a podvedome som čakal, ze poviedka sa bude vyvíjať v tomto duchu až do konca.
Anyway, opakujem, nehorázne fajnová prácička aj napriek drobným výhradám.
21.02.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.