Diskusia 1/1: Ruka

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

Myrmarach
Fantastické!
30.01.2021

HB
Nápad ozaj fajnový! Chcelo by to trošku prečesať ohľadom formy, najmä v prvej polovici, to ale pripisujem na vrub krátkemu časovému limitu. Druhý odsek si určite zaslúži porozbíjať na menšie, niektoré opisy mi prišli trošku príliš strojené, ale celkový dojem je veľmi, veľmi fajn. Ďakujem za zúčastnenie sa!
30.01.2021

Marek Páperíčko Brenišin
Nápad dobrý, dokonca výborný. Ale forma žalostne kriva. Taký veľký odsek v mikropoviedke nemá čo hľadať. Nútil som sa nečítať diagonalne, a som rád. Popracuj na členení textu a bude to lepšie.
7 bodov
30.01.2021

Tomáš Staviteľ
Obsahovo veľmi bavilo, ale ako už bolo spomenuté vyššie, to členenie textu je katastrofa. Aj keby úplne náhodne rozbila ten dlhočizný druhý odsek, bolo by to oveľa čitateľnejšie než takto. Vety by sa občas tiež oplatilo poskracovať :) Ale dobrý výkon!
30.01.2021

Martin-san
Veľmi pekne napísané!
Opisy veľmi detailné, občas až príliš, ale každý má iný vkus.
V tomto morbídnom prípade to ale beriem ako plus.
Ohľadom formy a úpravy textu tam boli trochu problémy, ale to nevadí, máš talent, rozvíjaj to ďalej!
7/10
30.01.2021

Melanchra
Ďakujem za hodnotenie, veľmi si toho vážim :-)
30.01.2021

B.T. Niromwell
Beriem to ako kanadský žartík vraha a je to skvelé. Štylisticky je to tiež veľmi fajn, len si musíš doštudovať čiarky, aby už nemalo čo kaziť dojem, lebo takto sa to dosť ťažko číta.
30.01.2021

Kei
Nápad je výborný! A aj keď sa budem opakovať, napíšem to znova: Gramatika! naozaj treba popracovat na čiarkach. Tie by bolo najlepšie písať rovno za jazdy, aspoň zopár - napríklad tie, kde je istota, že aha tu sa vždy píše čiarka. Veď to patrí k základom.
01.02.2021

Tono Stiffel
Pôsobivo vytvorená atmosféra, skombinovaná s dobrým a hravým nápadom. Vnútorne úvahy a prežívanie hlavnej postavy sú popísané pútavo a sugestívne. Možno občas priveľa opisov, ktoré spomaľujú gradáciu, ale inak dosť slušné. Nakoľko viem, že autorka bežne píše čiarky správne a robí odseky tam, kde treba, asi iba nesledovala čas a potom už nestíhala upraviť text do časového limitu ... a radšej ho rýchlo poslala, aby to nedopadlo ako v minulej PnP, keď celkom zaujímavý text ostal mimo súťaž, čo bola asi škoda :) Takže čiarky a formu ani nehodnotím.
02.02.2021

xius
Vzdy zavidim taketo napady! Zvysok zhodnotili ostatni a zlepsit sa to da lahko a cas, ako pise Tono, si urcite vzal svoju dan. Zaklad je paradny. :)
03.02.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami