Diskusia 1/1: Rôzny domáci miláčikovia

2% 2021

Diskusia

HB
Začiatok veľmi príjemný, ale koniec to trošku za mňa zrazil. Navyše hrubica v nadpise? Ďuro! To sa ti nesmie stávať! :P
27.12.2020

Magda Medvecká
pobavilo, ale keby si to ukončil pri tej riťke, asi by sa mi to páčilo viac :D takto z toho mám pocit, že si si na konci vymyslel, že do toho dáš ešte ďalší príbeh (dimenziu), ale už to celkom nezapadlo do celku.
27.12.2020

Marek Páperíčko Brenišin
Súhlasím s ostatnými. Začiatok fajn, potom to začalo škrípať, koniec pôsobí vyslovene dojmom, ako keby si si zrazu uvedomil, že ti chýba "wau efekt", tak si ho tam nasilu priklincoval. Btw, hrubica v názve, to je polovica úspechu preč. A druhá vec - najprv píšeš, že Sára je prváčka, potom ju otituluješ ako "siedmačku". Asi si myslel sedemročnú, ale dosť zo vyrušilo. Päť bodov, not great, not terrible.
27.12.2020

Juraj Búry
jop. tiež mam pocit že zaver tam nezapada, ale pačila sa mi pointa, že aj tý čo majú miláčikov, sú vlastne niekoho miláčikovia a aj tý sú niekoho miláčikovia...a som si povedal, že to tam môžem strčiť
27.12.2020

YaYa
To tie dve hodiny. Človek má potom čas na iné dimenzie 😀 Podľa mňa viac v pohode ako naznačovalo priemerné hodnotenie. Pobavilo. Inak ma celkom zaujala aj tvoja poviedka v Zajtra bude včera.
28.12.2020

Juraj Búry
Dakujem. dobra bola? pobavila? nebol som si ňou veľmi istý
28.12.2020

xius
Poskakovanie veku Sary, ani hrubica tak nevadili. Zaver s ritkou by bol paradny! Podarilo sa ti ju tam vstrcit uplne necakane, az mi zabehlo. Ale ani zvysok neurazi a tvoje vysvetlenie v komentari funguje. Textu trochu chybalo nadsenie, myslim. Take tie mile detaily, ktore autor vobec neplanuje. Az na ritku teda. :D
30.12.2020

Aleš Horváth
Pripájam sa k ostatným, tiež si myslím že tou riťkou to mohlo skonciť. Ale ináč celkom v pohode
31.12.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami