Diskusia 1/1: Čas obeda

Fantastická poviedka
4.
kolo

Diskusia

HB
Och, OK, toto bolo vynikajúce. Čítalo sa to veľmi príjemne, poviedka má dobrý balans medzi humorom a (bezmála) desivosťou. Čo sa mi páčilo najviac bol ale ten úvod. Je neskutočne dobre napísaný a ihneď ma veľmi namotal. Skvelé!
26.09.2020

B.T. Niromwell
Jej, to bolo fajn:) Páčilo sa mi, aké pomerne zrejmé vysvetlenie to všetko malo, a pritom človek do poslednej minúty nevedel, čo sa deje. A tiež super posledná veta.
26.09.2020

xius
Kombinacia bezneho, suchy humor ("po dnešnom dni aj tú búrku bral osobne" - chacha :D) a magicko-realny zaver, jaaj, parada. V tomto kole moj top! Ukoncujuca veta je za 11. :)
26.09.2020

Magda Medvecká
Ono to malo byť celé také viac humorné, na konci som plánovala nejakého Smrťáka, ktorý ho zoberie ako pomocníka, lebo spôsobil veľkú nehodu, ale nakoniec mi to v strede tak nejak... stemnelo. Vlastne ani ja som skoro do poslednej minúty nevedela, čo sa deje :D Ale nakoniec som rada, že to tak dopadlo, lebo aj z toho obrázka išla taká temná atmosféra a tá sa mi neskutočne páčila, aj keď som ju úplne nevystihla, ako by sa patrilo. Som rada, že sa páčilo. Bola to prvá poviedka po dlhej dobe, tak je príjemné zistiť, že ešte viem písať :)
26.09.2020

Milan "Miňo" Tichý
Super. Výborná atmosféra aj vnútorné pochody hlavného hrdinu. Desivé až stiesňujúce, okorenené vhodne umiestneným humorom a s dobrým záverom.
26.09.2020

kAnYs
Mnam mnam. Vyborne, priam mi zimomriavky behali po chrbte ako som to cital. Skvele napisana depresia a zufalost okorenena napinavou atmosferou.
26.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami