Diskusia 1/1: Koniec leta

Filmová história scifi

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Priznám sa, nepochopil som ani na tretie prečítanie. Opäť sa totiž zaoberáme pozadím a zrejme došiel čas a už neostalo na rozuzlenie. Dal som šesť bodo, lebo pointa ma naozaj obišla. :-)
22.08.2020

B.T. Niromwell
Je to mega. Vtip na začiatku ma dostal, vzhľadom na druhú tému som si myslela,že sa mu ruky zmenia na chápadlá a tam šlo o niečo úplne iné. Je to nie len skvelá kombinácia vtipného a vážneho, ale aj snového a reálneho a rieši to dosť hlboký problém, ale neponúka reálne riešenie, čo je tiež super, ale čitateľ sa s hlavným hrdinom veľmi ľahko stotožní. Keby sa to mierne učesalo, občas gramaticky a štylisticky, tak ja za desať.
22.08.2020

Myrmarach
Chcela som napísať komentár, ale vidím, že Marek už za mňa všetko povedal. 6 bodov
22.08.2020

HB
Máš pre mňa nesmierne príjemný a vtipný štýl písania. Celé mi to sedí, bavilo to, má to dobrú pointu, dávam veľa bodov a nechápem prečo to malo do môjho hlasovania relatívne nižší priemer.
22.08.2020

Aleš Horváth
Pointu som ani ja nepochopil, hoci s hrdinom som sa vedel s totožniť. literárne sa mi to páčilo, možno dotiahnuť pointu, či pridať aj akciu...
23.08.2020

YaYa
Prvých pár odsekov, akoby bolo z inej poviedky ako koniec. Ako, obe tie poviedky majú niečo do seba, pointa bola zábavná. Ale rada by som si prečítala niečo s tou atmosférou z úvodu ;)
25.08.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami