Diskusia 1/1: Lovecká sezóna

Filmová história sci-fi časť 9. (2010-2020)

Diskusia

Milan "Miňo" Tichý
Zaujímavý nápad...napísané klasicky kvalitne...ale poviem na rovinu, že mi tam pár vecí trochu vadilo. Asi najviac zelený jašterák, ktorý mi nesedel do koloritu ostatnej fauny. Proste k pozemským tvorom ako vlk a jeleň by sa mi skôr hodil v role lovca nejaký neandrtálec. Ale je to len môj názor 😉
29.03.2020

HB
Veľmi dobre napísané a zaujímavý nápad, možno mi tam opäť vadili len nejaké štylistické a iné jazykové somarinky, ktoré by sa v pohode dali vychytať proofreadom, keby bolo nato viac času. Ten však nemáme, čiže vlastne super :)
29.03.2020

Monika Kandriková
S anglickým pokojom sem napráskám 10. :D :D Pekné.
30.03.2020

cyberstorm
Miňo, "zelený jašterák" bol poľovník v bežnom zelenom oblečení, opierajúci sa o palicu a prenasledujúci jeleňa ;) Nemohol som to tam ale tak napísať, lebo by to bolo vopred až príliš jasné :D (na druhú stranu, takto to jasné vôbec nebolo :D )
31.03.2020

Nie som robot
Ano, veľmi fajn sa to čítalo. A myšlienka bol skrytá pritom naznačená a jasná od začiatku. Vlastne mi vôbec nič nevadilo
31.03.2020

Magda Medvecká
O zelenom jašterákovi som tušila, že to bude človek, ale vôbec som si ho podľa toho popisu nevedela predstaviť. :D Ale od tej chvíle som rozmýšľala, čo sú zač tí návštevníci, keďže asi ľudia to nebudú. Aj keď mi to zo začiatku pripomínalo Lovcov dinosaurov, koniec ma veľmi, veľmi potešil a to "videli sme predka" mi pripadalo veľmi vznešené a pekné. A "anatomicky tvarované maskovacie obleky" nabrali oveľa vtipnejšie vyznenie :) Myslím, že pár drobností by sa dalo vychytať, ako vždy pri pnp, ale patrí medzi mojich favoritov tohto kola.
01.04.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami