Diskusia 1/1: Beštia

Diskusia

Aleš Horváth
Tomuto sa hovorí filmová poviedka. Scenár ako z filmu Doom, netvor má tvár ako záporný hrdina z jednej časti Batmana a ľudia umierajú ako v Rambovi.
A.. Migel sa tvári že je na káve s doktorkou a nie práve napadnutý príšerou, keď jej hovorí o nebezpečenstve.
Ten zvrat som nepochopil, prečo ho doktorka označila za Cieľ?
a čo sa týka VIP zóny, sleduješ asi veľa amerických filmov, že?
Čítalo sa to inak v pohode, ale tiež akoby len úvodná scéna z nejakého väčšieho celku.
04.11.2019

Iv
Nie vždy je beštia to, čo trhá ľudí na kusy. Námet - pointa fajn, len by to bolo potrebné ešte viac rozpísať, rozpracovať, určite by to poviedke pridalo na hodnote. Zato opisy paniky a vyčíňania netvora sú popísané zručne, aj Tarantino by skoro zbledol závisťou. Už je to len o tom, komu sa čo páči a čo uprednostňuje na sci-fi poviedkach. Každopádne nie zle napísané, poviedka mala spád, len pozor na občasné, zbytočné gramatické chyby.
08.11.2019

Milan "Miňo" Tichý
No...miestami to bolo veľmi nelogické ( akože po ňom strieľajú zbraňami, granátmi a nič? A potom sa na neho vrhnú neozbrojený "premenení ľudia" a je po ňom? To vážne? A načo púšťať poplach, keď je základňa pod útkom, keď ho môžu spustiť až keď je neskoro na nejakú riadnu evakuáciu...) Pointa nie zlá, ale dala sa domyslieť tak v polovici príbehu. Akčné sekvencie, teda až na tie nelogickosti, boli napísané celkom dobre a dej slušne gradoval. Vizuálne to bolo tiež dobre, takže si človek ľahko vedel predstaviť čo sa deje.
17.11.2019

Kei
Páčil sa mi nápad aj pointa, slabinou sú postavy a ich chovanie. Napr. Migel je označený ako ochranca a dôverník, ale pôsobí ako taký poskok - asistent v zácviku. Tiež mi nesedela doktorka, prišla mi taká šablonkovitá.
Ale čítalo sa to celkom dobre, dej odsýpal.
17.11.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami