Diskusia 1/1: Hviezdy

Fantastická poviedka 3.
kolo

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Na mňa príliš zmätočné. Pointa s hviezdami mi navyše prišla príliš nasilu. Ostatné veci beriem na vrub prvopisu - zbytočné slová "nevyhnutne mu pukne srdce", "blázniem" a tak. Škoda. No uznanie si zaslúžiš najmä za to, že si sa zapojila. Dal som 4.
28.09.2019

B.T. Niromwell
Mne sa naopak pointa veľmi páčila. Dokonca aj na takom malom úseku textu mala postava slušne vybudovanú osobnosť. Škoda len že zo začiatku to znie ako taký pubertálny blábol, ale koniec ma potešil.
29.09.2019

Kei
Veľký plus bod za to, že je to naozaj poviedka, s úvodom aj záverom :) Čo mi nie je celkom jasné je, že sa chystá umrieť druhý krát? A prvý krát umrel prečo? Lebo sa rozišiel s babou? To mi príde také... v dnešnej dobe neuveriteľné. Ale inak pekný nápad.
29.09.2019

Milan "Miňo" Tichý
Ale fajn... Taká jednohubka vlastne o ničom a zároveň o čomsi, čo asi úplne nedáva zmysel. Napísané obstojne ale vlastne z toho nemám žiadny pocit. Možno je to tým rozsahom, vo väčšom formáte by sa stým dalo popracovať, ale hold, hodina je len hodina...
03.10.2019

Magda Medvecká
Začiatok sa mi veľmi nepáčil, lebo tak nejak všeobecne nemusím podobné prežívanie vzťahov/rozchodov. Ale záver s hviezdami sa mi páčil :) Len mi nesedel so začiatkom, najmä preto, že ten mi prišiel zasadený do staršej doby (Jerguš a Alina, sedel sám na lúke, "blazniem" - to sa mi hodí skôr do niečoho historickejšieho, asi kvôli Jergušovi Lapinovi :) ). Potom to zrazu začalo byť veľmi moderné s tou astronómiou, fyzikou a gravitáciou. Ale na hodinu dobré, v podstate to malo hlavu a pätu a ešte to bolo aj prepojené s tými dvoma "umieraniami".
09.10.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami