Diskusia 1/1: Ďakovná

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

Milan "Miňo" Tichý
Kultúrna, poetická vsuvka :)
25.08.2019

YaYa
Nepamätám si, že by sme mali PNP vo veršoch, možno je aj prvá :) Ono by to asi bolo efektnejšie, keby to malo aj ten štúrovský rytmus, toto bol napriek rýmom pomerne voľný verš, ľudová spievanka by z básne proste nebola. Ale pointa sa mi páčila a je to predsa len za hodinu.
27.08.2019

Kei
Janko, obracač kabáta :) A aj keď rým trochu škrípe, pobavila som sa, možno aj inak ako bolo myslené :) Čo sa mi páčilo, že veršovačka vyvoláva obrazy, viem si niektoré kúsky predstaviť ako obrázky.
29.08.2019

Veronika Valent
Yaya, však to! Ja som rada, že som tam dala chabý rým a vyšlo to aj s nadpisom na 100 slov. Na to sa zase Kráľ nemusel pozerať. Ešte polveršovú prestávku by si nechcela? :-) To je tak, keď prozaik píše ponášku na báseň... Priznám sa, že Ďakovná je asi tretia moja dokončená báseň ( pred sto rokmi práve pokusmi o básne sa začalo moje písanie, všetky skončili na smetisku mojich zošitov a v zabudnutí... nepáčili sa mi), narozdiel od tejto, ktorá je moja prvá zverejnená. Preto ďakujem Vám za pochvalné slová všetkým trom. Temno štúrovských balád a pôvodných slovenských rozprávok je inšpirujúce, nemyslíte?
29.08.2019

Aleš Horváth
No, veru, mne kedysi básničku nechceli schváliť. Stalo sa.
Vzhľadom za podmienok PnP slovné hodnotenie vypustim.
09.09.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami