Diskusia 1/1: Prekliati bohovia V. - Cisár nie je nahý

Filmová história scifi

Diskusia

jurinko
Ja som uplne strateny v tomto celom.
A pritom si sa snazil to spravit asi celkom prehladne, aj tie zaklinadla si velmi elegantne odmaval prec (hoci neviem neviem, ci je to konzistentne s pribehom), co zrychlilo akciu. Ale aj tak vobec neviem, kto je polovica postav. Mozno je to tym, ze sa na dalsi diel caka tak dlho, mal by som si osviezit pamat, hm? :-)
05.06.2019
YaYa
Veľmi akčná časť a konečne došlo k dlho pripravovanej korunovácii. Akurát sa niektoré postavy nesprávali v súlade s mojou doterajšou predstavou o nich. Iliu a cisárovnú som si predstavovala viac badass, aby sa tak nechali rozhodiť, stopára zase tak, že je príliš nad svetskými záležitosťami na to, aby sa do nich dal vtiahnuť. Keď to mesto na pobreží proste sám vyhladil, prečo by teraz robil také caviky. Ale to je to čaro, keď to píšu viacerí, každý to ťahá inam.
11.07.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Vidno, že písať vieš :-) Za tak krátky čas je to svižné, ale cítiť, že sa to šilo horúcou ihlou. Sú tam mierne dyskrepancie oproti predošlým dielom, ale dá sa to. Pokračovať po tebe bola celkom výzva.
Jo, za 7 :-)
12.07.2019
Kei
Aj s týmto dielom som spokojná. Postáv tak akurát, dej odsýpal, čítalo sa to dobre a miestami som sa aj zasmiala. Vďaka za mágiu profesionálov a že sme sa zbavili tých ykmubov :D
23.07.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.