Diskusia 1/1: Prekliati bohovia II. - Rieky krvi a hnisu

Podporte scifi.sk

Diskusia

jurinko
Kanys, hura! :-)
Preco nepises viac a castejsie? Ak by si sa zlepsoval, tak by si bol super. Takto je to hrozne nekonzistentne. Su tam vynikajuce momenty, dokonale umiestnene a kreativne nadavky, a vzapati kostrbatost, chybajuce ciarky, cechizmy, prechodniky a zrazu sa vobec nehodiace nadavanie. Celkovo je to na urovni lahkeho nadpriemeru, paci sa mi, ze si nekosatil nove zaciatky, ale staval na existujucom a snazil sa pribeh posuvat dopredu. Ak by si sa viac snazil, zvysil vyskyt tych vynikajucich momentov, a zapracoval na tych podpriemernych pasazach, tak by si bol podla mna jeden z najlepsich autorov na slovenskej SF/F scene, urcite by si sa vedel velmi rychlo dostat na uroven napr. Jana Isu, a potom ist dalej. Drzim palce :-)
Dal som 5.
15.03.2019
cyberstorm
Mne sa kanysov styl velmi paci. Niektore veci nacrtnute v predchadzajucej casti skvelo pochopil a rozvinul. Som velmi zvedavy kam to vsetko povedie :)
15.03.2019
Tamara
Ňom, ňom, mľask. Tvoj štýl sa tak ľahko číta. Nie je vôbec rušivý. Úplne je pritom jedno o čom to vlastne bolo a na čo to nadväzovalo :) Presne mi sadol :) Máam rada tvoje opisy situácií, to ako sa na opisovanú scénu pozeráš. Občas mi to pripomína komix alebo mangu. :)
25.03.2019
Kei
Čítalo sa mi to o čosi lepšie než prvá časť, no stále je tam hromada postáv a názvov, v ktorých sa strácam. Hlavne tie "Niekto az niečo" - to sa strašne zle pamätá. Aj keď za to autor asi nemôže :) Obdivujem, že dokázal naviazať na až príliš rozvetvený úvod.
Som vďačná za Cadusovu líniu - tam aspon viem naisto o čo ide a kto je kto :D A plus bod za vtipné pasáže.
28.04.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Kanys, ty mäsiar! :-D Ale vážne, prvá scéna bola nechutná, ale dobre napísaná. Podobne ľahko sa čítal aj zvyšok poviedky, Cadusova línia vyznela veľmi zaujímavo. A páči sa mi, ako si sa vysporiadal s mechnanickými pavúčikmi.
Občas ale krívalo tempo, opäť je to ale niečo, čo betaríd vychytá. Bavil som sa, za 8 :-)
12.07.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.