Diskusia 1/1: Nesmrteľnosť

Podporte scifi.sk

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Zaujímavo poňatá poviedka. Schrödingerova mačka ako prostriedok k nesmrteľnosti je oživenie tohto obohraného fenoménu. Len škoda, že postáv bolo trochu priveľa a nedostali priestor. Ale to je opäť dané rýchlosťou a tak.
Vytknem ale zombie nesmrteľnosť. Nie, o také niečo by ozaj nikto nestál. ;-) Takže záver je vlastne logický. Len z nešťastného námetu. Dal som 6.
20.10.2018

Milan "Miňo" Tichý
Veľmi slušný rozsah práce za hodinu 😀 ...celý nápad je riadne uletený, čo nevyhnutne neznamená, že je zlý...
21.10.2018

YaYa
Zaujímavá úvaha a aj nápad ;) takto môže byť mačka ani mŕtva, ani živá. A podľa mňa by sa vedec nemusel nechať tak rýchlo odradiť. Stačil by jeden hipster, čo by chcel takého domáceho miláčika, a prípadne o tom natočil vlog, a potenciálne by sa na tom dalo celkom zarobiť.
21.10.2018

B.T. Niromwell
Jééj, tieto PNP sa hemžia psychopatmi a stále na iný spôsob, me gusta :D Veľmi svieži nápad, čítavá dialogická forma, pekne uzavretý celok. Nejaké opakovanie slov a čiarky a bola by z toho riadna poviedka.
22.10.2018

Marek Papcun
Viem si predstaviť, že by to bola kniha. Ak by bola napísana takto zaujímavo, tak si ju aj normalne kúpim (ber tak, že čítam málo, pretože ma zaujme veľmi mizivé percento kníh). Veľmi prehľadné a dobre sa to čítalo. Vlastne nie kniha. Predstavil som si to ako s énu z filmu.
10.11.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami