Diskusia 1/1: Profesor

Podporte scifi.sk

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Je to dobrá námet, ale niečo tomu chýba. Tu bolo od začiatku jasné, že išlo o mačku, ale kým vyplynuli isté veci, dojem opadol.
Vytkol by som strašné umelkovanie textu. Poviedku síce tempujú najmä krátke a úderné vety, ale miestami to už bolo priveľa. Dal som 5.
20.10.2018

Milan "Miňo" Tichý
Myšlienkové pochody naskladané na kope, ktorá sa má čochvíľa zrútiť ako domček z karát. A tak sa aj stane v závere a človek z toho má zmätok v hlave. Dej je kdesi v úzadí zahrabaný pod filozofovaním o vine, živote a smrti...miestami značne kostrbaté ale nápad tam bol, len by to chcelo veľa úprav, česania a pre začiatok aspoň raz si to celé nahlas prečítať 😉
21.10.2018

YaYa
Neurazila by som sa, keby to bolo trošku jasnejšie a jednoznačnejšie. Pekne napísané, to áno, len sa mi medzi tými peknými vetami trošku stratil príbeh a zmysel. Nemám rada, keď autor nechá na moju interpretáciu, čo sa vlastne v diele deje. Podľa má väčší zmysel, keď si na základe toho, čo sa deje, môžem vyinterpretovať nejakú myšlienku. Asi tak :)
21.10.2018

B.T. Niromwell
Mne sa táto vec strašne páčila. Podľa mňa nemusí byť poviedka len o príbehu, môže byť aj o citoch. Páčila sa mi hlavná postava, podobne psychopatická ako v poviedke Radšej sa báť. Páči sa mi aj to, akí je to otvorené. Ku koncu som siuž predstavovala, že jeho prvá nebola mačka... Možno.... Kostrbaté nedokončené konštrukcie tu slúžili svojmu účelu, len občas ich bolo priveľa, to hej. Ale sadlo mi to:)
22.10.2018

Veronika Valent
Počuj, Ty nie si prozaik, ale do formy prózy zakliaty básnik, impresionista. Dej padá, dojem zostáva. Ako aj otázka, čo týmto chcel vlastne básnik povedať??? P.S. Nech to už bolo čokoľvek, asi si to zaslúžila.
27.10.2018

Mikulas Lipovsky
Nezasluzila. Obsesivna tuzba vedcov a umelcov nepozna neprimerane obete. Macka nepatri do rodinnej hrobky.
27.10.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami