Diskusia 1/1: Ruža

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Zacalo to presne takym krasnym jemnym opis, aky som v poviedke o ruze cakala, pekne. Skoda, ze bola jasna tema a ze sa poviedka vola Ruza, inak by bolo prekvapive zistenie, na co sa to vlastne pozera. Ziadalo sa mi vediet trochu viac o Bohuni, ale nevadi. Pri opise trola sa trochu stratilo napatie, rozmyslala som, na co opisovat zabijanie trola, ktory je uz mrtvy, ale na konci som bola celou myslienkou nadsena.
06.10.2018
Marek Páperíčko Brenišin
Začalo to veľmi dobre. Lyrické opisy ja strašne môžem, ak nie sú patetické. Tu bol použitý správne. Ale v závere si asi čas vyberal svoju daň. Nevadí. Zaklikol som sedmičku, ale je to skôr 6,5. :-)
06.10.2018
Radian
Čo zo začiatku vyzeralo ako nadbytočný opis sa ukázal riadna súčasť pointy. Priznám sa, že sa mi čítala veľmi pomaly, kvôli zliatym blokom ale inak u mňa to bude za 8
06.10.2018
Veronika Valent
Dynamický opis, ktorý si používal takmer celý čas bol naozaj krásny, vyšperkovaný, no pre mňa ku koncu nudný. Záver zaujal, no celkovo sa mi nepáčil. Kvôli nemu som dala iba 5, pretože som nedokázala súcitiť s hlavným hrdinom, ktorý surovo zabil, potom rozštvrtil trola. Tak trochu som mu ten koniec dopriala... Mrzí ma to, lebo inak naozaj vidno, že to s "perom" vieš. Navyše máš vynikajúcu slovnú zásobu, ktorú si vynikajúco použil k žánru fantasy. Páčil sa mi aj slovosled. Napriek môjmu hodnoteniu dnešnej poviedky si od Teba určite v budúcnosti rada niečo prečítam.:-)
07.10.2018
YaYa
Príjemná fantasy dýchajúca legendami a dobrá pointa, za mňa aj prekvapivá. Akurát by som brzdila prechodníkmi, jeden občas, na archaizáciu mi nevadí, ale čo je dosť, to je dosť. V každom prípade dobrá práca a ďalší svet, z ktorého by som si prečítala aj viac :)
07.10.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.