Diskusia 1/1: Aj rastliny majú city

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Niekto možno povie, že ho rušili preklepy, ale ja dávam 10, lebo poviedka je plná vitamínov a železa... lebo ma dostal už obsah tej zásuvky... lebo prekvapivá pointa nevykecala samu seba, až kým skutočne nedozrel jej čas... lebo, asi sa už opakujem, ale podľa mňa niet nad kvalitnú haluz.
05.03.2017
Culter
Pripájam sa s desinkou. Toto bola kanonáda nápadov. Oceňujme, lebo mňa tieto témy riadne vytrápili. Za hodinu toto zo seba vychrliť, skladám klobúčiik. A záverečný eko twist... :)
05.03.2017
Sep
Dal som 10. Niet nad poriadnu zeleninovú ekohaluz. Idem si ešte niečo zajesť. Radšej len jogurt.
07.03.2017
Veronika Valent
Celá poviedka, teda až takmer na záver ma bavila, bola svižná, vtipne napísaná, ale stiahla som jeden bod za záverečný konflikt z čisto osobných dôvodov. Doteraz som mala celkom rada šalát, aj keď viac ten hlávkový, alebo čínsku kapustu. Baby šalát kupujem zriedka, no asi mi bude pár mesiacov trvať, kým si pri ich jedení nebudem predstavovať kadejaké nechutnosti. :-) Tak zato.
07.03.2017
Adhara
Nadšenie čitateľov predo mnou veľmi nezdieľam. Niežeby to nemalo dobré momenty – páčil sa mi napríklad ukrytý výsmech vedeckých výskumom, ktoré aj v realite už priniesli „dôkazy“ v podstate o všetkom, aj robenie si srandy z potravinových mánií, ktoré ústia až k úvahám o jedení omietky. Ale nejako som nepostrehla, ako sme sa z výskumu o rastlinných citoch preniesli k pohybujúcim sa a svojvoľne konajúcim rastlinám. Ja viem, absurdný humor, ale na mňa až príliš absurdný. Tiež mnohé vtipy mi až také vtipné nepripadali a celkove ma to neoslovilo. Dávam 4.
13.03.2017
Zdeno Jašek
Mne sa takéto úlety páčia. Aj riešenie kozou na záver bolo celkom fajn. Záver som nečakal, takže u mňa dobre.
06.04.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.