Zdeno Jašek

Info

Prezývka zdeno.jasek
Web:
Členom scifi.sk: 4 roky
Naposledy online: 1.01.2020
E-mail: cencul99@zoznam.sk
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 53
Články: 0
Poviedky: 4

Zbierka - ponúka

Zdeno Jašek ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Zdeno Jašek ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Zdeno Jašek ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Igor a Melanchomer
Ešte som zabudol zdôrazniť tie klady: podľa mňa dobrý nápad na paródiu. Chcelo by to ešte na tom popracovať.
02.12.2018 19:05:35

Igor a Melanchomer
Ešte pár technických pripomienok: 1. Ak niekto šušle - ako to bolo uvedené o asistentovi na začiatku - mali by byť aj jeho repliky písané šušlavo: "Volali šte ma?" 2. Slová ako "Vás" sa píšu veľkými iba v osobných listoch, nie v poviedkach. 3. "zaslepený slaboduchý ignoranti!" ... ktorí píšu ypsilon tam, kde má byť mäkké i. 4. „Toto... JE NAŠE VÝTAZTVO!!“ - toto rozhodne žiadne víťazstvo nemôže byť. 5. Veľké písmená v dialógoch by som radšej nepoužíval.
02.12.2018 19:04:13

Igor a Melanchomer
Najprv ma to potešilo, že niekto ďalší skúša vtipné fantasy. Lebo pravdupovediac, to ponuré fantasy, kde každú chvíľu niekto zomiera, alebo aspoň niekomu ide o život, je dosť depresívne a nudí ma. SPOILER Neviem, či som pointu iba nepochopil, alebo celá spočíva v tom, že sa vybili poistky. Lebo tak mi to pripadá. Postava asistenta je dosť chaotická. Najprv je vykreslený ako slaboduchý chudák a pritakávač, potom sa dozvedáme, že vo vynálezoch predbehol svojho pána, ale v závere je zase trochu prostomyseľný. Tak teraz neviem.
02.12.2018 19:00:06

Minirecenzie

Zdeno Jašek ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Zdeno Jašek ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Binárne vzťahy

"Binárne vzťahy" je počítačový program vyvinutý na Výskumnom ústave sociálnych väzieb. Simulácia lásky a zaľúbenosti umožní konečne ľudstvu pochopiť tieto komplikované vzťahy. Komplikované v...

4 komentárov

Dôkaz nemožnosti cestovania časom

Ako by ste prežili stretnutie so sebou samým starším o tri roky? Nie je to nič príjemné. Hlavne, keď viete, že cestovanie časom nie je možné.

6 komentárov

Vzbura kuchynských robotov

Nikdy by sme nemali podceňovať kuchynských robotov. Raz nám to riadne natrú. Mikropoviedka na ošúchanú tému "vzbura strojov".

11 komentárov

Desaťklišové fantasy

K jeho prvej poviedke na našom serveri nám autor poslal aj varovanie: "Prečítal som si 10 klišé, ktorým by sa mal autor pri písaní fantasy vyhnúť. Všetky som ich použil pri písaní tejto poviedky...

10 komentárov