Diskusia 1/1: Jana Plauchová - Večnosť omylov

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Adhara
Ďakujem za recenziu, inak, zaujímavé načasovanie, presne na výročie havárie Challengera, ktorá mi bola nemalou inšpiráciou. V taký vysoký počet hodnotení tejto knihy som nedúfala ani vo sne :-) (Obzvlášť nie po nízkom počte recenzií na prvú knihu.) Zaujímavé videnie kladov a záporov – ja som to, čo sa vydarilo a čo sa nevydarilo, videla skôr opačne. Mám to rozvinúť? A tiež zaujímavé, že všetky recenzie vyzdvihujú vierohodnosť prostredia. Pritom, keď sa na ten technoblábol pozrie skutočný odborník, povie, že je to len... blábol.
29.01.2015
soyka
toto som chcela k tomu povedať, že je úplne jedno, či je technické zázemie vierohodné, ja mu natoľko nerozumiem, že je pre mňa prijateľné a príbeh sa mi číta dobre /ešte mám, tuším, 50 strán/. napriek tomu, že som sa do toho vôbec nechcela púšťať, hltám stranu za stranou - vždy dávam totiž prednosť dielam založeným na citových vzplanutiach:)) /vzplanutia raketoplánov medzi ne nezaraďujem/. nula kelvinov toto u mňa nepredstihne, ale budem diela tejto autorky propagovať a odporúčať, kadiaľ budem chodiť. veľmi sa teším, že máme takúto scifisku!
29.01.2015
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
Čo som hovoril... Taký slovenský Interstellar. ;-)
29.01.2015
Adhara
Soyka: Ďakujem. V ďalšej knihe už bude okrem havarovanej kozmickej lode opäť aj citové vzplanutie. Križiak: Hádam až taký blábol ten môj technoblábol nie je. :-)
30.01.2015
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
Ale no ! Veď technobľabot občas dobre padne ! ;-) Tebe nejaké technobľabotové skóre udelím až vtedy, keď od teba niečo riadne dočítam. Just to be fair. :-)
10.02.2015
Peter Molnár (Posledný vzdušný pirát Zemplína)
P.S. Skry tie (bližšie nemenované) poznámky na svojej stránke. Bolo to síce príjemné prekvapko, len tak to nájsť, ale pre tých, čo Večnosť ešte nečítali, to môže byť dosť masívny spoiler. :-)
10.02.2015
Adhara
Názov odkazu som už zmenila, stále je to spoiler? Či je spoilerom už samotný ten fakt, že také čosi sa v súvislosti s knihou vyskytne? http://www.adhara.sk/?page_id= 25 Á, kurnik, ako pozerám, ten odkaz som mala po poslednej úprave stránky dokonca nefunkčný – tomu hovorím riadne protispojlerové opatrenie. :-)
10.02.2015

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.