Diskusia 1/3: Termín

Filmová história scifi

Diskusia

jurinko
Ja by som k tomuto povedal len tolko, ze momentalne v cakacke nie je ani jedna (slovom: ani jedna!) poviedka. A hoci Termin je (podla mna) celkom prijemna drobnost na zabavenie, uz mi zacinaju dochadzat taketo menej ambiciozne texty a za chvilu uz mozno zostane poviedkova sekcia prazdna... Takze sup-sup, hop sa hor sa do pisania ;-)
26.07.2014
Puf
Tak idem poslat aj ja nieco menej ambiciozne, jeden mam v zalohe.
26.07.2014
Puf
Hotovo. K poviedke: zial, nezaujala. ani pointou, ani obsahom. nemozem vytknut nejake chyby, len je to take... nijake tentoraz. uhorkova sezona :)
26.07.2014
Zemoneo
ani mňa to celkom nezaujalo. a nepáčia sa mi tie rozdelenia a rýchle posúvanie v čase - takéto delenie sa skôr hodí ak striedame postavy. Kľudne by sa to mohlo celé odohrať v tretej časti v kancelárii riaditeľa. Príbeh by sme sa dozvedeli z ich rozhovoru a zo Žuffovich myšlienok a spomienok. Nakoniec by zúfalo odišiel, sadol do auta, nahmatal fľašku a zistili by sme pointu.
26.07.2014
Pierko
Zaujala ma. Nebolo to ozaj že padám na zadok, ale bolo to krátke, výstižné, pre mňa to bolo podarené. Zbytočne si nenaťahoval dej a tá troška napätia bola... fajn.
26.07.2014
Pierko
Yeah, môj 1. komentár!!
26.07.2014
Marek Páperíčko Brenišin
No, bola to taká milá jednohubka, ale celé mi to pripomenulo stavbu, okolo ktorej je lešenie. Náznak niečoho dobrého tam je, ale zbytočne to tam je prešpikované rôznymi "pomocnými" konštrukciami :-) Ale diabol staviteľ pobavil :-D Proti striedaniu nemám nič, ale bolo to až veľmi fragmentované. Zasa, na tak malý rozsah to má celkom říz a zachránilo to priemer :-) Hodnotenie - 5 :-) A kľudne dám aj ja niečo menej ambiciózne, hoci po poslednom kúsku by som radšej dal niečo na napravenie reputácie :-D
26.07.2014
Nadalan
Čo sa mi na tom páčilo, ale úplne strašne, bola posledná veta :) Za tú by som dala 10 b. Zaslúžila by si existenciu ešte aspoň v jednej inej lepšej poviedke ;o)
26.07.2014
Nadalan
Len tak zo zvedavosti, pozorujete takyto nedostatok poviedok sezonne? Akoze napr. v lete je ich malo? Ze by za to mohli literarne sutaze?
26.07.2014
jurinko
Hej, deje sa to. Ale podla mna za to skor mozu dovolenky a prazdniny, lezanie pri vode a podobne aktivity, nez sutaze. Aj skuskove je badatelne. Aj sviatky. A vlastne mam pocit, ze poviedok prichadza hrozne malo uz dlhsiu dobu... Ale nemam nejake tvrde data (mozno by ich vedel vytiahnut Stano zo servera), su to cisto moje pocity :-)
27.07.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.