Puf

Info

Prezývka Puff
Web:
Členom scifi.sk: 11 rokov
Naposledy online: 8.08.2016
E-mail: goodfellow700@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 267
Články: 0
Poviedky: 9

Zbierka - ponúka

Puf ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Puf ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Puf ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Zbav nás Zlého
Alealeale! Puf na to nekasle, mozno nepridava nove poviedky lebo jej to pise taaak pooomaly a sem-tam sa podarilo cosi publikovat na papieri, ale vsechno z povzdali jednym ockom sleduje ;) Takze, kamarati, dakujem vam za komentare, ja si cenim si aj pochvalu aj kritiku, pochvala uzasne motivuje a kritika, no, kritizuje, co je sice menej uzasne ale casto prinostne :P Len hadky nevedu k nicomu, takze mier (lebo vazne pride Jurinko).
08.08.2016 00:27:40

Homogamia
Ahoj Aleš, ďakujem že si po toľkom čase zablúdil k tejto starej poviedke. Ja ju spätne nehodnotím nejako vysoko, bol to taký môj prvý experiment s hororom, ale som rada že sa páčila. Celkom pekne si si domyslel veci, nad ktorými som vôbec neuvažovala, takých čitateľov mám najradšej :)) Ono v horore zdĺhavé vysvetľovačky ani nie sú žiadúce, si myslím, zabíja to atmosféru.
26.07.2016 15:13:12

Vzbura kuchynských robotov
Je to fajn, ale ako pise Silvia, s tym presahom by to malo vacsiu silu. A stacilo by malilinko, vobec by to nebolo prespekulovane. Vnimanie človeka ako nedokonalej rasy a teda robotov ako tych lepsich tam uz je, a k zaveru by sa iba pripojila veticka-dve nejako v zmysle, ze roboti boli uspechom nadseni a nieco ako "A to bolo prve obrovske vitazstvo robotov nad ludstvom. Nie vsak posledne"
28.01.2016 20:22:08

Časová bublina
Priznam sa, ze ja som z toho jelen. Som sama?
25.01.2016 11:03:17

Hore v hore
Mam pocit, ze som zase nieco nepochopila. K pozitívam - je to na úrovni napísané, doslova sa to číta samo a ani na chvíľu nenudí. Páči sa mi aj domáce prostredie. Čo sa týka názvu, je úplne ničnehovoriaci a hodil by sa prakticky každej poviedke, kde sa niečo deje v lese (ja viem, že "mám" čo hovoriť, názvy hľadám ťažko a obvykle dielku zo zúfalstva prisuším niečo podobne neutrálne :)). Nesedia mi proporcie poviedky - Dive sa venoval takmer celý priestor a dryáda bola iba tak bokom, no na konci som sa dozvedela, že to nebol Divin príbeh ale dryádin. A pritom celý čas sledujem Divu, čakám, čo sa jej stane na konci - ako poviedka vyvrcholí - a nič. Teda, nič z pohľadu Divy a cítim sa trošku oklamaná, že som ju sledovala akoby "zbytočne" a vynárajú sa mi nezodpovedané otázky o dryádach. Preto to ani neviem ohodnotiť, nerada by som dala zlú známku peknému textu ak som niečo nepochopila.
11.07.2015 23:34:35

Minirecenzie

Puf ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Puf ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Puf
Puf

Zbav nás Zlého

Pravda oslobodzuje. A napokon vždy vyjde na povrch. Nech už je to z akéhokoľvek dôvodu. Poviedka sa zúčastnila súťaže Ohnivé pero.

27 komentárov
Puf
Puf

Najlepší v obore

Nie som si ista, kde je preklep. Bud ste mali na mysli „najlepsi vo svojom odbore“ alebo „najlepsi vo svojej obore“. Hihi. Ja som si ako just vybrala to druhe. Poviedky na pockanie.

19 komentárov
Puf
Puf

Pravidlá Čajového krúžku 2/2

Tri čiperné dámy na dôchodku, jeden mlsný pes, dve nenažrané deti, temné tajomstvo z minulosti a ešte viacej čerstvých vitamínov. Dobrú chuť! (Pokračovanie hororu zo sídliska, v ktorom zvedavé susedky...

30 komentárov
Puf
Puf

Pravidlá Čajového krúžku 1/2

Pani Bôbiková vášnivo rada sleduje detektívne seriály a súkromné životy svojich susedov. Ten nový jej po nociach nedá spať. Ale bol by v tom čert zakopaný, keby neprišla záhade na korienok. Len či sa ...

25 komentárov
Puf
Puf

Homogamia

Ostrov zahalený hmlou, červené listy šepkajúce tajomstvá, teplo v hlbinách, lepkavé pokušenie...

51 komentárov
Puf
Puf

Na Krvavé koleno

Hra, ktorá sa traduje generáciami detí v školách, škôlkach, na sídliskách. Jej pôvod a význam je nejasný. Hrali ste sa aj vy? Tak ešte raz…

16 komentárov