Pierko

Info

Prezývka Pierko
Web:
Členom scifi.sk: 7 rokov
Naposledy online: 2.09.2014
E-mail: katkaqmelova@gmail.com
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 11
Články: 0
Poviedky: 1

Zbierka - ponúka

Pierko ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Pierko ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Pierko ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Vzdialenosť od nuly
Nuž, polepším sa :/ :) . Ale New Weird? Nechápem. Ako niekto môže "odstrániť hranice medzi literárnymi žánrami"? Čo sú to hranice literárnych žánrov? Ani Wikipédia mi to nevysvetlila.
18.08.2014 17:31:50

Najlepší v obore
Ľahko sa to číta a posledná veta ma rozsekala :D .
14.08.2014 15:28:48

Píš o tom, čo poznáš
Myšlienka sa mi veľmi páčila (ale našťastie s ňou som nie stotožnená) a pani Barringtonovú by som najradšej zaškrtila. Či elfovia cítia motýle v žalúdku po 150 rokoch, netuším, som na drakov. Posledný odsek ma zmiatol a posledná veta rozosmiala. Čo sa týka problematiky, do akého prostredia príbeh zasadiť: Tiež ma hnevá, keď vidím poviedku slovenskej devy alebo šuhaja zasadenú do amerického prostredia (v poslednom čase cítim antipatiu ku všetkému americkému (okrem dobrých piesní :) )), ale inak je mi to jedno. Keď je niečo dobré, tak je to dobré a naopak. Ja sa snažím dej svojich príbehov zasadzovať do slovenského prostredia už len preto, lebo sa bojím, že tresnem nejakú sprostosť. Inak, po tejto poviedke sa cítim ako James Bond a hodnotím, ako hodnotím.
14.08.2014 15:23:52

Trest Boží
Píš, píš ďalej a počúvaj rady kolegov hore. Ono to príde. Ešte pridám: Keď to prepisuješ, neponáhľaj sa. Vychádzam z toho, že chyby máš zo zbrklosti. A: Toto je dobrý materiál na knihu. Síce by bola väčšia časť o živote v Londýne, potom o ukrižovaní, a potom putovali a putovali a bojovali atď. ale zaujímalo by ma, akú úlohu tam hrá rozdelenie vlkov. :)
14.08.2014 15:04:01

Večná bolesť
Hmmm, kreatívne. Hneď ma nenapadlo, kto, čo bolo na konci myslené, a páčilo sa mi to. Čiarky a také oné komentovať nebudem, nie som si istá, či ich Word opravuje. :)
14.08.2014 14:56:55

Minirecenzie

Pierko ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Pierko ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Vzdialenosť od nuly

Zamyslenie sa naoko bezvýznamného čísla nad dvoma druhmi života. Čo myslíte, ktorý je lepší? Prvá poviedka tejto autorky na našom serveri definitívne rozširuje záber stránky na žáner New Weird, čomu z...

17 komentárov