Diskusia 1/2: Exit

Podporte scifi.sk

Diskusia

Víla Lila
Vďaka za krásny obrázok :)
05.07.2014

jurinko
Nemas za co. Povodne som hladal nejake dvere v dzungli, ale tento sa mi k hlavnej zapletke hodil viac. Tak som rad, ze sa ti paci :-)
05.07.2014

Zemoneo
Druhá a tretia časť sa mi celkom páčila, ale tá prvá bola podľa mňa dosť zmätočne napísaná. Vlastne iba sledujeme čo robí- jej pohyby. Skôr by som uvítal viac jej myšlienok, nejaký pohľad z vnútra, aby sme vedeli ako sa cíti a čo prežíva, keď už je to písané z prvej osoby. Dal som ti 6 bodov. nápad super, ten oceňujem :)
a inak som tu nový a chcel by som sa spýtať, ako dlho trvá kým mi zverejnia poviedku. Odoslal som ju asi minulú nedeľu. vďaka za odpoveď :)
05.07.2014

Víla Lila
Zemoen: vďaka za hodnotenie. No, kým zverejnia poviedku trvá to dosť dlho, aj dva tri týždne. Najskôr dostaneš potvrdenie e-mailom, že ju prijali a dátum, kedy bude zverejnená. Mne dokonca prišiel e-mail v deň zverejnenia, to jest dnes :)
05.07.2014

Zemoneo
VilaLila, ďakujem za odpoveď. a dúfam, že nie si sklamaná z môjho hodnotenia. radšej napíšem čo sa mi nepáčilo, aby si vedela čo boli slabé miesta a mohla to vylepšiť :) jedine kritika nás môže posunúť vpred. hlavne preto som sa sem zaregistroval :) a som zvedavý aký obrázok vyberú mne :)
05.07.2014

Víla Lila
vôbec som sa neurazila. píšem rekreačne a nenamýšľam si, že moja tvorba je zázrak. tú sedmičku som si dala sama, aby som vyprovokovala ostatných ku hodnoteniu :) a teším sa z každého komentára.
05.07.2014

jurinko
Mne sa ten napad zdal byt v podstate hrozne neoriginalny. Take Jumanji mixnute s meniacim sa prostredim Hunger Games, Matrixom a snad kazdym druhym filmom ci literarnym dielom, ktory/e sa zaobera drogami, halucinaciami ci virtualnymi realitami. Samotny jej vnutorny svet je sice farbisty, aj jej odhodlanie dostat sa z toho je fajn, ale kedze neexistuje ani vo svete poviedky, tak je nepodstatny (kym nevplyva na dej, co sa tuto nestalo). Omnoho podstatnejsie by bolo zistit, co je to Paradise, ako vyzera spolocnost, v ktorej kocka zije, preco isla na tu party, s kym, preco sa dala nahovorit na take nebezpecne veci a tak... Toto je len nejaka crta, napad, na samostatnu poviedku sa mi to zda byt malo. Atmosfera naliehavosti je sice opisana celkom dobre, ale co z toho, ked skutocny boj sa vlastne odohrava niekde inde, nez v neexistujucej dzungli... Dal som 3
05.07.2014

jurinko
dostat sa z neho*
05.07.2014

Víla Lila
Ok. Beriem. Vďaka za komentár.
06.07.2014

zuna
Myslím,že s jazykom je potrebné narábať citlivejšie.slang a nespisovné výrazy majú v literatúre miesto,ale ako výrazovy prostriedok,ktorý má naznačiť prostredie z akého postava pochádza,možno sociálne zazemie a pod.(napr. ako v Kto chytá v žite)Tu mi tie nespisovne výrazy vo vnutornom dialógu prekážali. Podla mna tam nepatria,ak hlavna hrdinka nie je slapka z cernoskeho geta(v tom pripade by tam malo toho byť viac a skutočneho slangu:)) ostatne uz asi bolo povedane,je to skôr napad hodeny do sveta ako cosi premyslene a hotove.
06.07.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami