Diskusia 1/2: Kryptoanalytický žalm - Poviedky na počkanie IX

Filmová história scifi

Diskusia

kAnYs
OMFG ta posledna veta XD 10 :D
02.03.2014

Kr4b
Celkom risk, nie? :D
02.03.2014

Culter
Prečo by každý verš príbehu Poviedok na počkanie nemohol začínať číslom? Tak si ma zblbol, že som skúšal, či to náhodou nedáva zmysel ak čítam: 1) párne verše, 2) nepárne verše, 3) prvočíselné verše, ale... nedávali. Forma ma pobavila a záver dupľom. :) Pre mňa fajn prekvapenie.
02.03.2014

Kr4b
Teda pardon - dal som 9
02.03.2014

mayo
hehe vdaka za pochopenie, cakal som ze to zoberiete horsie :) tie cisla su tam len na ilustraciu toho ze versov je "dokonaly" pocet, iny vyznam nemaju. sorry za koniec ale tahalo mi na nohy a bol som hladny. Culter, cosi take ma napadlo (okrem prvociselnych, to sa mi paci este viac), mozno niekedy skusim cosi prespekulovanejsie...
02.03.2014

Šaňo aka Babcom
Páči sa mi to. Mám rád poetiku a toto má k nej blízko. Posledná veta to klincuje... osobne by som možno hneď potom bol rád prečítal ešte vetu alebo dve v próze, ktoré by to zasadili do nejakej epickej štruktúry, keďže takto je to veľmi sebestačné a dokonca aj s pointou, ale nejak mi tam chýba kontext. Je to ale veľmi fajnové. :) Dal som 8.
02.03.2014

mayo
vdaka Sano, aj za napad ze by sa to dalo zasadit do kontextu... stacilo pridat odstavec, kde mlady akolyta odklada husacie brko, znechutene zroluje utrzok pergamenu to gulicky a uvazuje, ci sa nepojde poobzerat po zaujimavejsom studiu... napriklad u sira Isaaca Newtona :)
03.03.2014

Monika Kandriková
Najväčie prekvapenie deviateho kola PNP. Kto by povedal, že aj takto sa to dá. :D Veľmi dobre.
03.03.2014

jurinko
Mne sa zdala byt posledna veta trosku lacna a rychla. Ale tak ked si na to mal iba hodinu, tahalo ti na nohy a bol si hladny, tak je pochopitelna. Nabudue si uvar caj, zabal sa do deky, chrochtaj blahom a uvidime, co vyjde z toho ;-)
03.03.2014

Nadalan
Dala som 8, ale aj za to pokračovanie, ktoré si popísal tu dole vo fóre. Presne taký koniec by z toho urobil super vtipnú príhodu :-) Veľká chvála za originalitu.
04.03.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami