Diskusia 3/3: Vesmírni tuláci - IV. Stratené mesto

Podporte scifi.sk

Diskusia

jurinko
Kokso, William Cody, stale castejsie s tebou suhlasim :-) Paci sa mi to ;-)
03.05.2013
William Cody
Dakujem,beriem to ako lichotku pre moje jednoduche sedliacke nazory:-).
03.05.2013
YaYa
Mne ani tak nechýba centrálna ruka alebo nejaká literárna ambícia, mrzí ma len, že to nie je sranda. Čakala som niečo ľahšie, parodickejšie, jednoduchejšie... Potom by to možno ani čitatelia nebrali tak vážne. Ale ľahko sa mi hovorí, ja som začať nemusela. Ale musím pochváliť autorku za vysoké tempo, ak som v tom aj mala chaos, tak zrejme preto, že vždy po mesiaci zasa zabudnem, kto je kto :D
03.05.2013
Ingrid Rudavská
Dakujem vsetkym za nazory. Naozaj som sa snazila nadviazat na predosle kapitoly, ako Wiliam Cody napisal. Nechcešla som to zamotat. Ospravedlnujem sa aj za nejake chyby v deji. Nemala som to v umysle, a doteraz neviem, ake chyby to vlastne boli. Ja psiem kratke texty. Nedokazala by som to rozsirit, potom by z toho bol naozajstny hovadzi gulas, iked aj tato kapitolka je podla vas gulas. Ospravedlnujem sa. Stylistika nie je lahka, ucim sa. Neivem, ci sa ju niekedy naucim. To chce asi pist a psiat a ja pisem este kratko. Snazila som sa o rychly spad, dej, a to sa mi, ako vidim, podarilo. Mam rada psychologiu postav. Chcela som aspon trochu niektore postavy priblizit, i ked asi nist. Doteraz to tiez nebolo. Mohla som tam pridat viac psychologie, to je pravda. V tom som viac doma, no co uz? Mozno nabuduce.
05.05.2013
Alexander Schneider
Pár vecí, ktoré budeme implementovať pre ďalších autorov a poviedky v poradí: Juraj urobí prehľad doterajšieho dejového vývoja, aby ďalší autor vedel, čo sa stalo doteraz a kde je ktorá postava. Okrem toho - na začiatku ďalších kapitol budeme uvádzať "Previously on..." čiže akési "Stalo sa doteraz...", aby bol pre čitateľov ľahší vstup do textu. :) Dúfam, že to pomôže trochu zosilniť pocit kontinuality, hoci si myslím, že celé to je vlastne ako mozaika zložená z rôznych sklíčok.
05.05.2013
Culter
Ja si myslím, že teoretizovanie pred projektom by bolo mlátením do vody. Vďaka Šaňovi a Jurovi tu môžeme sledovať spoluprácu, alebo nespoluprácu v praxi. To je ono. Ja dokonca závidím ďalším autorom, že môžu svoje diela vymýšľať, korigovať ´online´ a vybrať si z vašich názorov.
08.05.2013
soyka
Iňa, klobúk dole. Čítala som už od Teba dosť veľa poviedok, aj náznakov románov a môžem povedať, že mi je jasné, ako toto nie je Tvoja káva. Ale snažila si sa zaradiť a nepokaziť to. Chvíľami som si nebola istá, či to nie sú len spomienky hráča nad počítačom, taký Tvoj štýl, keď človek presne nevie a musí hádať, čo chceš povedať. Ja veľmi oceňujem Tvoju snahu. Všetci sa tu učíme, je to cvičný projekt, schola ludus, zábava. Bodaj by takých bolo viac! Kto je ďalší? Dúfam, že nie ja. Ešte je tam priveľa postáv, zrieďte to niekto, prosím:)
13.05.2013
Alexander Schneider
Soyka, neboj, ty si až v auguste, ak sa nemýlim. Ďalšia je B. T. Niromwell. Idem sa s ňou spojiť a prezistiť situáciu... :) Bude to asi nárez. Tak-či-tak, ja sa na svoj mesiac už teším!
13.05.2013
soyka
Ja sa tiež na Tvoj mesiac teším:)
13.05.2013
Ingrid Rudavská
Soyka....velmi pekne ti dakujem. Ano, snazila som sa drzat dejovej linie, i ked nie vsetci to tak vidia, ale dvaja urcite. Myslim, ze som zo seba dostala maximum. Poznas moj styl. Drzala som sa ho. Mas pravu, celkova tema nie je pre mna, ale brala som to ako vyzvu a pokus. Skusala som samu seba a to treba. Tesim sa na dalsie casti, na cely projekt, na tvoju cast. Budu upiri?
Nevedela som, ze aj nas veduci prispeje svojou kapitolou. Bude to zaverecna?
13.05.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.