Diskusia 1/3: Cena Fantázie 2013 prijíma súťažné poviedky

Filmová história scifi

Diskusia

Aldeberan
teraz este nieco napisat, ze :)
06.04.2013

William Cody
No veru :D..
Dokelu a to mám pocit, že posledná poviedka, ktorú som sem zavesil a ešte nieje autorizovaná by to mohla skúsiť :D. Čo už... Niečo im tam ešte nové skúsime vymyslieť :D
06.04.2013

jurinko
William, mozem ju stiahnut, ked chces. Chces?
06.04.2013

William Cody
Jurinko, bol by som Ti povďačný. Kým nemám zatiaľ vymyslenú lepšiu, nechal by som si tú do zálohy na fantasy kategóriu. Pošlem namiesto toho niektorú z kapitol. Špeciálne pre Teba s trochu viac vojenským nádychom:D.
06.04.2013

jurinko
Dohodnute :-) Mozes ju poslat do Ceny Fantazie. Len pre istotu - ako sa vola?
06.04.2013

Adhara
Niežeby som sa plánovala zúčastniť, no skrátenie rozsahu ma sklamalo. Definitívne tým diskvalifikovalo mňa aj ďalších, ktorým inšpirácia nenosí krátke a jednoduché príbehy. Súťaží na pár normostrán existuje x, ale čo s dlhými textami v šuflíkoch?
06.04.2013

Janko Iša
jurinko: chlapec ti nemoze povedat ako sa ta poviedka vola a poslat ju do CF... toto je verejne forum, zverejnenim nazvu by sa diskvalifikoval..
07.04.2013

Janko Iša
jana plauchova: dlhe texty v suflikoch treba bud skratit, alebo skusit inde umiestnit.. skratenie nebolo ziadne dramaticke, pre tentokrat snad 9 tisic znakov a bude viac.. to si myslim ze je stale dost vela. Dobry pribeh sa da povedat aj na dvoch strankach :).a niekedy je 500 malo. Ja som inak za, mozno mali skor zaviest pravidlo jeden autor jedna poviedka a nemuselo sa skracovat.. ale aj tak dobre.
07.04.2013

Janko Iša
a do tretice:
celkom fajn veci najde clovek na oficialnej stranke sutaze.. dozvie sa napriklad ze alexandra pavelkova vyhrala z 20tich poviedok, duro cervanak z 31.. treti rocnik mal dokonca len 17 evidovanych praci, celkom zaujimave som ani nevedel.
07.04.2013

William Cody
Jurinko: Ak sa dá, stiahni mi ju prosím podľa autora, na autorizáciu tam mám teraz zatiaľ len túto jednu. Ďakujem za pomoc.
Janko Iša: Dík za radu aby som sa nediskvalifikoval zverejnením názvu.
A názov pre istoto aj tak zmením, takže by to mohlo byť ok.
07.04.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami