spacenews

Ak sa má kyjevské knieža Svjatoslav dostať s korisťou domov, musí dobyť donskú pevnosť Sarkel, Bielu vežu. Či sa mu to podarí, to sa z recenzie, samozrejme, nedozviete. Ale ak chcete vedieť, ako sa Jurajovi Červenákovi podarilo zakončiť sériu Bohatier, smelo čítajte ďalej.

10.05.2019 11:36 YaYa Magazín - Recenzie 7

Životopisný film o mužovi, ktorý stvoril najznámejšie fantasy na svete, konečne prichádza do kín.

Chaplinovho Kida uvidíme v bizarnom antiutopickom spracovaní. Chaplin bude robot.

Brakový, ale za to kvalitný mix Star Wars, zombíkov a známych hrdinov z tohto univerza. Na oddych predsa toho veľa ozaj nepotrebujeme.

06.05.2019 18:12 Thanatophagous Magazín - Recenzie 0

Na svete sú dva druhy ľudí – tí, čo pokémonov milujú, a tí, čo ich nepoznajú.

06.05.2019 11:19 B.T. Niromwell Magazín - Recenzie 2

Nickelodeon che osloviť novú generáciu.

04.05.2019 20:01 Ivana Kráľová Magazín - Novinky 0

Na pulty našich kníhkupectiev sa dostala kniha odvážnou nálepkou „Česká hra o tróny“. Vzhľadom na to, že som o autorke nikdy nepočul, usúdil som, že ide o prvotinu s dosť ambicióznym marketingom. Či sa aj obsah knihy vyrovnal propagácii, ukáže táto recenzia. Ak sa v texte vyskytnú spojlery, je to tam, kde je to nevyhnutné na vysvetlenie hodnotenia.

Ak tento mesiac nežijete Game of Thrones, určite žijete Avengermi. Na sociálnych sieťach sa nedá ujsť ani jednému, ani druhému. Jurko si na mušku tentokrát zobral nezobral len túto skupinu superhrdinov, ale celý filmový žáner ako taký.

McAvoy je pripravený bojovať s tým, čo príde v septembri. A bude to krvák.

Do kín sa nám rúti ďaľšia space opera. Tento krát však žiadne pew-pew, žiadne bum-bum. Bez lejzrov... asi? Vesmírna loď tam však bude. Scifi.sk Vás pozýva na High Life.

26.04.2019 10:00 kAnYs Magazín - Publicistika 0