Stranger Things novinky

Zopár noviniek o chystanej štvrtej sérii Stranger Things.
cyberstorm
Podporte scifi.sk
Na webe sa postupne začali ukazovať postery k chystanej štvrtej epizóde. Vo finálnej podobe sme sa dočkali peknej mozaiky zloženej zo štyroch plagátov k seriálu.
Poster Stranger Things 4
Poster Stranger Things 4 Disclaimer
Poster Stranger Things 4
Poster Stranger Things 4 Disclaimer
Poster Stranger Things 4
Poster Stranger Things 4 Disclaimer
Poster Stranger Things 4
Poster Stranger Things 4 Disclaimer
Final poster Stranger Things 4
Final poster Stranger Things 4 Disclaimer
Pre štvrtú sériu sa podľa tvorcov seriálu, bratov Matta a Rossa Dufferovcov, vytvorilo 9 scenárov s viac než 800 stranami, dvoma rokmi natáčania, stovkami vizuálnych efektov as celkovým časom takmer dvojnásobným, než v predchádzajúcej sezóne.
List fanúšikom z Twiteru
List fanúšikom z Twiteru Disclaimer
Väčšina série sa bude pravdepodobne odohrávať mimo Hawkinsu. O tom svedčí nielen záver tretej série, v ktorej časť hrdinov mestečko Hawkins upustí, ale aj trailer z pred troch mesiacov. Navyše, Eleven v tretej sérii stratí svoje schopnosti, takže je boj proti Demogorgonom a Mind Flyerovi bude o to náročný.
Najnovšia séria bude mať (konečne) premiéru 27. mája, avšak bude rozdelená na polovicu, pričom jej druhá časť bude odvysielaná o päť týždňov neskôr, 1. júla 2022. Zároveň bude podľa tvorcov seriálu predznamenávať začiatok konca, nakoľko piatou sezónu budú Stranger Things končiť.
Stranger Things 4 | Welcome to California | Netflix Disclaimer
A čo by sme chceli v novej sérii vidieť? Konečne by sme sa chceli dozvedieť o Upside Down ďalšie informácie. Ako vznikol? Kde sú ľudia, ktorí ho obývali? Kto, alebo čo je Mind Flyer? Dúfame, že na tieto otázky dostaneme v záverečných dvoch sériách aspoň aké-také odpovede.

cyberstorm

cyberstorm
Fanúšik scifi, knižný recenzent. Poviedkový beta-reader a porotca poviedkových súťaží scifi.sk, koordinátor Poviedok na počkanie.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.