Z krvavej dedičky sa stala Červená tigrica

Získa Ana späť svoj trón?
Ella
Filmová história scifi
Červená tigrica - Obálka
Červená tigrica - Obálka / Zdroj Disclaimer
V prvom dieli sme spoznali mladú princeznú s desivými schopnosťami, ktoré naháňajú strach každému, kto sa o nich dozvie. Kvôli nim sa stala vyhnancom vo vlastnom kráľovstve, obvinili ju z vraždy jej rodičov a odsúdili na popravu. Podarilo sa jej však ujsť a začala spriadať plány ako očistiť vlastné meno. Aby sa jej to podarilo, potrebovala silného spojenca, a tým nie je nik iný ako nekorunovaný princ podsvetia Ramson, ktorý skrýva vlastné tajomstvá a má vlastné ciele.
Koniec prvej knihy priniesol pár nečakaných zvratov. Ak ste ju ešte nečítali, tak radšej prestaňte čítať tento článok a siahnite po nej, lebo nasleduje pár spoilerov :)
Ana odhalila zradu vo vlastnej rodine, prišla o brata, ktorý ju krátko pred svojou smrťou menoval za svoju nástupkyňu. No stále nemá vyhraté. Proti nej stoja mocní nepriatelia, spriaznení, ktorí svoju moc doposiaľ tajili. Moc, ktorá je hrozivejšia a nebezpečnejšia než Anino ovládanie krvi. Ak chce však zachrániť svoje kráľovstvo a aj vlastný krk, musí im znova čeliť.
Vydá sa Ana za hlasom srdca, aj keď tým zradí svoju ríšu? Ana je poslednou právoplatnou dedičkou trónu, o ktorý ju pripravila šialená spriaznená Morganya. Tá plánuje vyhubiť každého, kto doteraz utláčal ľudí ovládajúcich obávanú mágiu. Ana sa tomu snaží všemožne zabrániť a vybudovať armádu spojencov, ktorí jej pomôžu získať späť krajinu a trón. Po jej boku stojí nebezpečný Ramson, no pohyboval sa v tieňoch podsvetia pridlho na to, aby mu Ana otvorila srdce a vložila mu do rúk osud svojej krajiny. Spoločne sa vydávajú do neznámych vôd Bregonského kráľovstva, aby sa vyrovnali s tieňmi minulosti a postavili sa budúcnosti po boku nových spojencov. Vydá sa Ana za hlasom svojho srdca, aj keď to bude znamenať, že sa svojej krajine a dedičstvu otočí chrbtom?
Kniha vyšla vo vydavateľstve Cooboo 29.10.2021, takže už ju určite nájdete vo svojom kníhkupectve.

Ella

Ella
Milovníčka fantasy, sci-fi a všetkého normálne nenormálneho :)

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB