Červená tigrica (2021)

Vydá sa Ana za hlasom srdca, aj keď tým zradí svoju ríšu? Ana je poslednou právoplatnou dedičkou trónu, o ktorý ju pripravila šialená spriaznená Morganya. Tá plánuje vyhubiť každého, kto doteraz utláčal ľudí ovládajúcich obávanú mágiu. Ana sa tomu snaží všemožne zabrániť a vybudovať armádu spojen...

Info

Slov. názov Červená tigrica
Orig. názov Red Tigress
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Vydá sa Ana za hlasom srdca, aj keď tým zradí svoju ríšu? Ana je poslednou právoplatnou dedičkou trónu, o ktorý ju pripravila šialená spriaznená Morganya. Tá plánuje vyhubiť každého, kto doteraz utláčal ľudí ovládajúcich obávanú mágiu. Ana sa tomu snaží všemožne zabrániť a vybudovať armádu spojencov, ktorí jej pomôžu získať späť krajinu a trón. Po jej boku stojí nebezpečný Ramson, no pohyboval sa v tieňoch podsvetia pridlho na to, aby mu Ana otvorila srdce a vložila mu do rúk osud svojej krajiny. Spoločne sa vydávajú do neznámych vôd Bregonského kráľovstva, aby sa vyrovnali s tieňmi minulosti a postavili sa budúcnosti po boku nových spojencov. Vydá sa Ana za hlasom svojho srdca, aj keď to bude znamenať, že sa svojej krajine a dedičstvu otočí chrbtom?
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

To najlepšie za rok 2021: Young Adult knihy

Ďalší zo série článkov mapujúcich to najlepšie z fantastiky za rok 2021, tentoraz z kategórie Young Adult SFFH literatúry.

0 komentárov

Z krvavej dedičky sa stala Červená tigrica

Získa Ana späť svoj trón?

0 komentárov

Ďalšie objekty v ságe